Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április 1. alkalmából szeretné...

Április 1. alkalmából szeretnénk valamit a "tanárok ellen"olyat kéne ami nagyonjó. ötlet? Lent tanár"elemzés"

Figyelt kérdés

osztályfőnök.tesitanár..veszi a humort :Dvele lehet bármit.és csüt.reggel 1. óra tesi:Dvalami nagyon jót kéne!:Dfélosztály (kb15gyerek)

matek tanár...nagyon nagyon nagyon rendes vele is lehet=) de nagyon picit visszafogotabban=)))(nemnagyon:Dcsak picit xD)jah és félosztályos!ezis

irodalom tanár...kicsit kevesebbet kéne=)

német-nagyon kis vicc=)10/5ös vicc kéne:D...(15gyerek)

angol-10/3,4.5 :Dkb

remélem érthető..ha nem akkor PRIVI!=) kösziii(K)


2010. márc. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly ragasztót tettem a tanári székre! Ráult az osztályfonok és hát nagyon kiakadt :D Plusz abban a ruhában még mennie is kellett valahova aznap!
2010. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötletem :D angol-on és németen cseréljetek :D a németesek mennek angol-ra és az angolosok mennem németre:D

MI tavaly így vicceltük meg a tanárt és én németes vok :D és a tanár beleegyezett és kezdő sztintű angolt tanultunk:

I am Evelin Szabó you?és rá mutattunk valakire ,de aztán a német tanárnak nem tetszett és vissza küldte az angolosokat :D naon jó volt :D és az o.főnket meg úgy vicceltük meg,hogy:

Karamelt kentünk az ajtóra hehe:D és meg fogta és belenyúlt XD :D mega matek tanárnak elvettük a krétáját :D de ő nem ette jó néven :( és föci órán meg az eggyik oszt.társam bebújt a szekrénybe és a tanárnak azt mondtuk,hogy hiányzik és bevette XD de utána egy 5 percig bent volt és utána kijött :Dhát... ezen is nevetett a tanár,de szerintem nem volt olyan vicces

2010. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ragasztó a krétákra!
2010. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vegytek light kólát, szedjétek le a kupakot, füzzetek fel egy cérnára 1, max 2 mentost, rögzítsétek(úgy hogy ha vki kinyitja leessen), jó erősen csavarjátok rá a kupakot, nyittasd ki a tanárral, de figyelj, h semmiképp ne legyen kólás a mentos

HAJRÁ!!!

mi a tesitanárral akartuk eljátszani tavaly de az utsó megtörtént ezér írtam oda

2010. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csütörtök első óra nekünk is tesi!!! Mi pizsamában megyünk majd be a tornaterembe. A többi órára még nincs ötlet.
2010. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oracseret mi is kibrob tavaj elott az osztalyal ,de annak sok 2 lett a vege!!! :(
2010. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tesire menjetek be pizsibe! Vagy senki se öltözzön át, és mondjátok azt hogy nincs cuccotok!!
2010. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk semki sem írt lecót
2011. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer felírtam a táblára,hogy:ánusz.A matek tanár meg kérdezgette,hogy "az egy focista?"
2017. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!