Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap ütköztem a régi Suzuki...

Tegnap ütköztem a régi Suzuki Swiftemmel egy hatalmas sár darabbal, lehet e baja a gépjárműnek?

Figyelt kérdés

Az úton hevert egy szántóföldről traktorral fel vitt hatalmas sár darab és beközöltem 70 km/h-val, koppant egy nagyot az alja (sok ismerősöm azzal riogat, hogy szétesik attól, ha rá száll egy szúnyog :/ )


Lehet valami baja?


Íme a baleseti ábra:


[link]



2016. jan. 27. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Véleményem szerint a baleseti ábra nem felel meg a szabványoknak... :D
2016. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ hol ütötted meg.

Ha pl az olajteknő kapott, akkor lehet baj.

2016. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nézz alá egy lámpával, hogy nem szakadt -e le valami, ennyi. Amúgy a környéken nálunk is rengeteg munkagép jár, és rohadt idegesítő, hogy összesározzák az utat, de képtelenek letakarítani maguk után, pedig hivatalosan le kéne. De nem az, hogy kicsit poros vagy valami, hanem sokszor olyan sáros, hogy magát az úttestet alig látni a sárrétegtől. Amikor egy kicsit megázik akkor igazi jégpálya, amíg az eső el nem mossa. Mások már be is jelentették hivatalos szerveknél ezt korábban, de nem foglalkoznak vele, pedig nem kicsit balesetveszélyes.
2016. jan. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csókoltatom a sok gyökér ismerősöd. ha nem húz a kormány, ha nincs olajfolt a kocsi alatt, és a fék is fog, mint a satu. akkor megúsztad.


ha megteheted, vidd el kézi mosóba, és hidegvízzel csapasd le -érzéssel- az alját...gonolom nem tudsz alámenni, ezért a mosás után(de előtte is) egy jobb telefonnal készíts vakus képeket az ajáról.. tudod..guggol, alányúl, exponál, aztán válogatsz..sokkal kényelmesebb, mint aknát keresni.


nem olyan sérülékeny az az autó..illetve pont annyira, mint az ismerőseid rönó négyese, puntója, corsája, stb..

2016. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Nagyon menő, vagy Kicsit Menő, vagy Még menőbb, Vagy Még annál is Menőbb? :))
2016. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, Aranka vagyok bszki...


Amúgy az ismerőseim busszal vagy biciklivel járnak

2016. jan. 28. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:

És 1000-es swifted van? Amúgy eredeti a képen a márkajelzés a kocsid orrán!

Csak az első lámpáid eléggé sárgán világítanak, én a helyedben vennék bele valami normális fényerejű fehéren világító izzót! :)

2016. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen mikor egy troll szorgalmas.. mondjuk ezért kár volt rajzolgatnod.
2016. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez nem az én kérdésem!!!
2016. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a kocsinak nem valószínű, a sárnak viszont annál inkább. És gondolom nem vitted kórházba. Tehát ez cserbenhagyásos gázolás. Megbüntethetnek érte.
2016. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!