Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dokik milyen iskolában/tanfoly...

Dokik milyen iskolában/tanfolyamon tanulnak?

Figyelt kérdés
munkát szeretnék váltani, arra gondoltam, elmegyek dokinak. kell hozzá valami tanfolyam? a sok műhibaperből kiindulva, nem lehet vészes, már ha kell valami papír egyátalán.

2016. jan. 31. 08:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*egyáltalán
2016. jan. 31. 08:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly kérdés?


az orvosok általános orvosi karon tanulnak. az egyetem 6 év(minimum) a szakosodás meg még plusz majdnem 10 év. szóval nem hiszem, hogy váltani fogsz. alsó hangon 400 pont kell a sikeres felvételihez. a bent maradásról nem beszélve.

2016. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért a vidéki "dokitudományi" nem lehet olyan vészes. Azokat kb bárki elvégzi....
2016. jan. 31. 08:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld ki!!
2016. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, barátom, szabad a pálya! Sok sikert!
2016. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos vasárnap reggeli troll...
2016. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amennyi műhiba van, meg ahányan rosszul mérnek vérnyomást stb, legalapabb dolgokat se tudják, kb egy okj szintet se üthet meg....
2016. jan. 31. 09:13
 8/12 anonim válasza:
100%
Bizonyára egy olyan embernek, aki még a 'doki' felvételi követelményeket sem képes önállóan megtalálni az internet segítségével, nem lesz olyan vészes az orvostudományi egyetem. Nem tudom, hogy ez a kérdés provokáció-e, mert összevesztél a háziorvosoddal vagy valami, de orvosképzések Magyarországon Budapesten, Szegeden, Debrecenben és Pécsen indulnak. A jelentkezéshez emelt szintű biológia érettségi és emelt szintű kémia- vagy fizikaérettségi szükséges. A tavalyi ponthatárok 403-tól 435-ig voltak. Azért bízom benne, hogy sosem kell Rád bíznom az életemet.
2016. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
akkora hiány van, hogy érettségi után kezdhetsz...ha van jogosítványod, akkor pláne
2016. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"Amennyi műhiba van, meg ahányan rosszul mérnek vérnyomást stb, legalapabb dolgokat se tudják,"

Ha egy orvos téved, keresztül-kasul bejárja a hír az országot, és minden média azonnal felkapja. Ezért tűnhet soknak. Ha egy villanyszerelő téved (hiszen egyszer! ő is tévedhet), a kutya sem törődik vele. Max ha uborkaszezon van.

2016. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!