Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hold vagyok. Folyamatosan...

Hold vagyok. Folyamatosan zaklat a Nap. Folyton eltakarja a fényemet. Legszívesebben pofán vágnám és bedobnám egy fekete lyukba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jupiterrel beszélem, de sajnos a Napnak ad igazat. Csak bennetek bízok Földiek.

2016. jan. 31. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy, nem Hold. A Holdnak mióta van fénye? Azt hogy takarná el a Nap? Legszívesebben pofánvágnálak és visszazavarnálak az általános iskolába. Mit csinálj? Művelődj, bakker!
2016. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éjszaka ad fényt a Nap, de én nappal is világítani akarok. A Nap egyszerűen fukar, túlvilágít engem nappal, pedig a Föld az én territóriumom. Az övé a Vénusz és Merkúr. Tanulja meg a Nap, hogy amelyik bolygónak van holdja, ott a holdak uralkodnak!
2016. jan. 31. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
A Hold nem világít sem éjjel sem nappal. a Hold csak visszaveri a Nap fényét.
2016. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nappal is szeretném visszaverni a fényt anélkül, hogy elnyomnák azt a fényt is amit én verek vissza.
2016. jan. 31. 14:49
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Ha nincs saját pénzed, de Józsi bácsitól kapsz egy százast, azért se akarjál kétszáz forintért vásárolni.
2016. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kotozkodni , de azert legyunk inteligensek, es most szepen kerlek, hogy takarodj tanulni. Ha nalunk nappal van akkor a foldmasik pontjan tuti biztos ejszaka van. A hold: A bolygo korul keringo, sajat fennyel NEM rendelkezo egitest.

Most gondolj bele logikusan. Szerinted a Hold az egbol

t egyik vegerol atteleportal a masikba? Szerinted miert vannak delkorok? Szerinted miert van kulon angol ora, magyar ora (nem az iskolai tanora). Tehat, ha nallunk nappal van, akkor mashol ejszaka. Mi a mersekelt egh. ovezetben elunk, ahol 4 evszak valtozik. Van (a 2 sarkkoron belul) olyan hely ahol fel evig van ejszaka, fel evig nappal.

2016. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na látom tele van a Föld Holdrajztanárokkal 😊 Úgy látom már csak a reptoidokra számíthatok :( Van gyakori kérdések szerű oldal, ahol csak reptoidok vannak fent?
2016. febr. 3. 16:14
 8/8 anonim válasza:
Basszus 😂 Hogy kerultem ide 😂
2017. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!