Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aprilis 1. -ei beugratasok?

Aprilis 1. -ei beugratasok?

Figyelt kérdés
ki hogyan viccelte meg baratait,csaladtagjait,vagy a suliban miket csinalt vagy csinalnatok?
2010. márc. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Úgy érted előző évben? Hát én beállítottam egy benzines láncfűrésszel az osztályba, mindenkit feldaraboltam, megfőztem a vérüket és megettem majd egy lágy keringő mellett elástam őket a kertben. Am nem vagyok szadista. És sehogy.
2010. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ont alörül csináltam új frizurátés megtartottam amit levágott és a suliban pont rajzóránk volt és azt mondtam h azt most vágtam le és becvették én tuttam csak meg a bnőm és utána mondtuk h ez csak ugratás de néztek ám a tanárok meg a többiek XD
2010. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én leragasztottam egy huszast a földre és az egyik gyerek a végén a szék lábával verte a pénzt, hogy az jöjjön fel :D Vicces volt nézni :|


Sajnos az infláció miatt most 50-essel kell csinálnom :S

2010. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pillanatragasztó? folyosóra?
2010. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!