Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Chips diéta? Valaki próbálta?

Chips diéta? Valaki próbálta?

Figyelt kérdés
Elvileg a chips anabolizálja a zsírmolekulákat, ezáltal elősegítve az oxidális transzportációt. A lényeg, hogy napi 5 csipszet lehet megenni, első héten lays, másodikon chio, harmadikon tesco chipset. És ezt ismételve, mert csak így hatásos az oxidális transzportáció.

2016. febr. 10. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Még nevetnék is, de a munkám során testkép- illetve táplálkozászavaros nőkkel foglalkozom, és tudom, hogy sokan közülük ezt teljesen komolyan vennék. :(


Úgyhogy ilyet legfeljebb a humor kategóriába, kérlek.

2016. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Én rántotthús-pizza-kóla diétán vagyok, de nemigazán vált be. Pedig orális indiviidum vagyok és bipoláris paradicsom volt a hamburgerben.
2016. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet fogyni chipssel is!! A következőt kell csinálni.

1. kinyomtatod ezt a képet

[link]

2. Ha éhes vagy akkor a képet elkezded lerajzolni, hogy ugyanolyan élethű legyen. Ha nagyon éhes vagy akkor meg is nyalhatod a képet.

3. ha túl nyálas vagy elmosódott lett a kép, akkor nyomtass újat, mondjuk egyik nap chio, a másik nap lays chipet.

garantált a fogyás.

Még valamit. Hogy ne legyen egyhangú, sózz be egy kicsit a papírt nyalogatás előtt.

2016. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első héten csak pringles csipszet lehet enni ,utána meg amire maradt pénzed...
2016. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szintis Zoli válasza:

Vannak ám azért itt is olvasók, akik tudják, mi a különbség az ana- és a katabolizmus között, ha a kérdéssel ezt akartad tesztelni. Szerintem citromost is erre akart utalni ;P


Oxidális transzportáció? :)


Ha meg komoly a kérdés, akkor 240-250 gramm chipsben van 1600-1700 Kcal. Annyival mindenki tud fogyni, ha nem számít, hogy zsírt vagy izmot vesztesz.

2016. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
#3 azt nem említetted, pedig fontos, hogy ne azt az oldalt sózza meg, amit megnyal, hanem a másikat.
2016. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesco chips, megőrültél??!?!?!?!?!?! Ki akarod nyírni magad?
2016. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább edd meg a zacskót.
2016. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha ügyes vagy, vákuumcsomagolt kertészeti talajjavítót fogsz tolni a budin.
2016. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!