Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fiuk nektek miert jonnek be a...

Fiuk nektek miert jonnek be a fiusabb lanyok? Miert tetszenek jobban azok akik nem sminkelik magukat, es fiusan oltoznek, mint azok akik sminkelik magukat, foglalkoznak azzal h jol neznek e ki es divatosabban oltozkodnek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt biztos, hogy a humorba akartad. :D
2016. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, miert?
2016. febr. 14. 13:29
 3/3 anonim válasza:
Nekem nem jön be igazán az hogy egy lány fiúsan viselkedik, vagy öltözködik,előfordult már sokszor hogy közölni akartam valami fiúsat egy fiúval, és aztán amikor oda fordult hozzám, vissza kérdezett és akkor láttam hogy ja hogy ez egy lány és baromi kínosan éreztem magam mert kicsit megsértettem...tehát neee nem kell fiúsan öltözködni kicsit sem,akkor teccik ha egy lány fiúsan öltözködik ha pl.:szex után csak magára veszi az egyik fiús pólóm akkor tényleg dögös,nálam 1000%nőiesség a nyerő kár hogy ez ma már ritka...és azért tetszik nekünk jobban az aki nem sminkeli magát mert ezzel a "valóságot" lássuk hogy "ő eredeti" mert ha ki van sminkelve akkor ott helyben kivernénk mert annyira dögös,de tudjuk hogy ez nem igazi és sajnos múlandó szépség,és ha valaki smink nélkül szép akkor azt körbe ugráljuk mert tudjuk hogy ez a szépség "örök" és nem lemosható.
2016. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!