Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hold vagyok. Több milliárd...

Hold vagyok. Több milliárd éve keringek a Föld körül. Szeretnék más felé is körül nézni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Unalmas, hogy mindig ugyanazt a kört kell megtenni. Kellene egy nagy hajtómű és egy kormánymű, hogy a gonosz gravitációnak ellenálljak. Szeretnék más csillagrendszereket megnézni és biztonságos távolból fekete lyukakat bámulni stb. Ha nem valósítható meg legalább lódítsatok meg, hogy kikerüljek a a jelenlegi pályámról és kikerüljek a Naprendszerből :)

Még az lenne a problémám, hogy a szemembe süt a Nap, kellene egy Hold méretű napszemüveg. Bezzeg a Napnak meg van, pedig neki ne is kell :)

[link]



2016. febr. 27. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
tessék egy kis lendület: PÖCC
2016. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem láttam űrhajót jönni :) Esetleg nincs hozzáférésed a gravitációhoz?
2016. febr. 27. 14:39
 3/14 anonim ***** válasza:
gravitációs hullámban küldtem :)
2016. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nontau válasza:
Tíz-tizenöt milliárd év múlva olyan messze lesz a Földtől, hogy elszakadhat és akkor vándorló kisbolygó lesz csak legyen türelmed kivárni.
2016. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3-as, kicsit nagyobb hullám kell :)

#4-es, ez azért van mert néha lendületnövelés céljából megszaladom magam :) Csak ezzel az a baj, hogy még milliárd évekig így is keringenem kell. Már most szédülök.

2016. febr. 28. 12:03
 6/14 anonim válasza:
100%

Aha, azt lesheted. Hogy itt mindenféle időjárási anomáliák meg meteorbecsapódások legyenek, és túl hamar kihaljon az élővilágom. Mivel szórakoztatnám akkor magam? Mert mi tagadás, én is eléggé unlak már.

Na jó, kössünk kompromisszumot. Megfordítalak, hogy ne mindig ugyanazt a pofádat kelljen bámulnom, cserébe te is láthatod a világűrt, és nem csak engem.

2016. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Wadmalac ***** válasza:
56%
Esetleg az is változatosság lenne, ha alkalmilag néha a hátadat is megmutatnád a Föld fele, állítólag marha zavaró, hogy folyamatosan ide bámulsz.
2016. febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kezdetben nem rossz ötlet :) Csak ahhoz nem ártana nekem egy napszemüveg, olyan, mint a Napnak van. Amúgy konzultáltam a Jupiterrel, hogy ha megoldjátok, hogy kikerüljek a Föld vonzáskörzetéből, akkor ő az egyik holdját átküldi Föld körüli pályára, így ti sem maradtok hold nélkül :) Áll az alku?
2016. febr. 29. 12:15
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
100%
Persze, nem elég egy cunami búcsúzóul, lesz még egy, mikor jön a váltás.
2016. febr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Méretben hasonlót fog küldeni a Jupiter, a csere idejére holdpótló szabályozott gravitációt fog küldeni a Nap, így észre sem veszitek a holdcserét :)

Ha színesfémből lennék a kisebbség egybe leadna a MÉH-be :)

2016. febr. 29. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!