Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sperma vagyok, merre található...

Sperma vagyok, merre található a petesejt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Bocs haver ez most homosex volt.
2016. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2016. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szagold ki!

A gyöngyvirágot keresd.

2016. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A p|¢sába
2016. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Tesco, Fagyasztott termékek részleg, 2. hűtő, bal rekesz.
2016. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy elindultam nagy sebességgel a többi társammal együtt, amikor nagy nehezen megálltam, megkérdeztem egy furcsa élőlényt, hogy hol vagyok és ő ki. A válasz: én benzin vagyok és az autó tanksapkáján keresztül kerültünk ide és állítólag szikra és dugattyú segítségével elégetnek és ahol most vagyunk az a váróterem, amit kint benzintanknak hívnak.

Hogy menekülhetnék el innen és hogy találnám meg a petesejtet még mielőtt késő lenne?

2016. márc. 3. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy néz ki, apád a kocsija tankjába vert bele titeket, azt már sehogy. Béke poraidra. :D
2016. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok a dugattyús részen, ezt is túléltem :) Most egy motoros bajszán vagyok, egy korpától tudom :) Na most hova merre?
2016. márc. 3. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a varázsgömbömön, ez a motoros ember, éppen motorozik valamerre. Viszont, az utca szélén lesz egy sarki k**va. Ugorjatok le a bajuszról, és folyjatok fel a lyukán keresztül. Ha szerencsétek van, nem fog titeket letörölgetni.
2016. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!