Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet botot bűvölni?

Lehet botot bűvölni?

Figyelt kérdés
Kígyót lehet bűvölni, meg is akarok tanulni, de valaki tud botot, esetleg seprűnyelet bűvölni? Azt is meg akarnák tanulni!
2016. márc. 3. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
:-D
2016. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem viccből írtam. Nemtudom, hogy miért b@sszák át rögtön a humor kategóriába azt, ami kicsit is humorosan hangzik.
2016. márc. 3. 13:48
 3/8 anonim válasza:
Igazából a kígyót is cak a furulya mozgása izgatja, és ezért követi a tekintetével, de szerintem egy élettelen tárgy "elbűvöléséhez" már természetfeletti erő szükségeltetik. Keress rá neten, vagy okkult tudományokkal foglalkozó könyvekben, esetleg bűvésziskolában! Sok sikert, próbálkozz csak! XD
2016. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ezt nem viccből írtam."


Hát ha ez tényleg igaz, akkor ott komoly problémák vannak a toronyban...

2016. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alexandra9517 válasza:

Baj van a toronyban xd meghalok! :D :D

Amúgy igen lehet, ne hülyéskedjetek :)

Nekem a családom régi orosz családból származik, a legelső botmágus 1800as évekből származik, a titkát amekora botot akarsz bűvölni mármint centire szóval ahánycenti annyi 1000-es ! És megtanítom neked ezt az ősi orosz műveletet ! XD xD :D ;)

2016. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, én is tudok botot bűvölni, a seprűnyél már megyeget, de az igazi specialitásom a zászlórúd és a villanyoszlop :D
2016. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajok tudnak.
2016. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És azt a villanyoszlopos trükköt hogyan kell csinálni
2016. márc. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!