Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ápr.1. Kit szivattál meg és...

Ápr.1. Kit szivattál meg és hogyan? :DD

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
senkit és sehogy
2010. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Pont mint az első.
2010. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
senkit
2010. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit. De engem igen. Ma 2 zht is írtam... Az elég szívás, nem?
2010. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

unalmasak vagytok :D

Az utolsót sajnálom... én ma kémia dogát írtam.

2010. ápr. 1. 18:50
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Én a férjemet szívattam meg korán reggel...(azt mondtam neki hogy csupa vér az arca,..............

hihihihihi

2010. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Miért te?

Nem mintha kellene magyarázkodnom, de érdekes lett volna ha megszívatok valakit.

Egész nap itt ültem benn egyedül.

Mégcsak az udvaron se voltam.

2010. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

n mindenkinek beetettem neten h megszüntetik az msnt, teljesen kétségbe estek xD. A suliban, termet cseréltünk egy másik osztállyal, lemostam a táblát szappannal (így nem lehet rá írni), utolsó órában beszappanoztuk az összes osztály kilincsét :D. Megfordítottuk a padokat, anyámnak azt mondtam h bukásra állok 2 tantárgyból, kicseréltem a tanári asztalnál a sót meg a cukrot. xD Mindenkinek baromságokat mondtam és amikor visszakérdeztek h tényleeeeg? én- NEEEM! XD az egyik barátnőmtől megnérdeztem h tud e róla h ki van lyukadva a gatyája? A seggéhez kapott, én meg a fülébe ordítottam h ÁPRILIS BOLONDJAAA x"""D

röviden tömören ennyi MÉG :P

2010. ápr. 1. 18:57
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

töri órán a padokat megfordítottuk és úgy tartotta a tanár az órát :D de előtte egy lányt kiküldött h tanítsa meg az anyagot nekünk...nem ment neki...utána beírta a tanár a naplóba h az előző és a mostani órán foglaltunk össze és kövin lesz a témazáró :D de azért a tanár gyorsan összeszedte velünk az anyagot :D


irodalom órán is megfordítottuk a padokat és akkor a tanár kiosztotta a lapokat és mondta h Ballasi-ból írunk és az első kérdés "írd le a kedvenc ételed" mindenkinek hatalmas kő esett le a szívéről :D

2010. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
senkit
2010. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!