Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok jó vicceket?

Írnátok jó vicceket?

Figyelt kérdés
Köszi!

2016. márc. 8. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Googleba meddig tart beírni?
2016. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerinted ez most válasz volt a kérdésemre?

-??

Egyébként konkrétan az itteni emberek "ízlése" érdekel.

2016. márc. 8. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem írok, mert te sem írtál.

:/

2016. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pl.: a medve, a nyuszika és a róka ül az erdőben. a medve megszólal:

- képzeljétek, tegnap ellopták az órámat!

- nekem meg a teheneimet!- mondja a nyuszika.

egyszer csak felkiált a róka:

- jaj, már öt óra! mennem kell fejni.

2016. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
egyelőre legyen elég ennyi. egyébként meg fárasztó viccek.ennyit kell a google-ba írnod és kész
2016. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Két öreg székely elhatározza hogy elmennek egy bordélyba. A Madám látja hogy két öreg jött, így gondolja spórol kicsit és guminőket ad nekik. Mindkét személy elvonul a szobára.

Másnap este találkoznak a falusi kocsmába, és kérdi János:

- Hé te Pista, milyen volt tegnap neked a csaj?

- Hát mit is mondjak... szerintem el volt ájulva, mert bármit is csináltam, nem reagált semmit. Szótlan volt, biztosan elvolt ájulva.

- Hát te Pista, az semmi. Az enyém minden bizonnyal boszorkány volt! Amikor beleharaptam a seggébe egyből kirepült az ablakon.

2016. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A szőke nő elnegy a zöldségeshez és az uborkákat pakolta a kosarába, ezután visszarakta, és ezt csinálta folyamatosan. 10 perc mulva megszólal az eladó:

Hölgyem! Mit tetszik csinálni?

Erre a nő:

Azt mondta az orvos hogy jót tesz a szememnek az uborkapakolás!

2016. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A székely paraszt bácsi Magyarországra látogat. Előtte megkérte a szomszéd komát, hogy figyeljen, nehogy a felesége, Etel megcsalja Őt.

Egyik nap aztán a szomszéd látja, hogy Etel és egy katona bemennek a szállodába. Kifigyeli őket, és látja, hogy bizony aktus készül. Rohan a póstára, hogy táviratban értesítse a székelyt.

"Gyere komám gyorsan, mert Etel és egy katona a hotelben b*sznak!"

A postás felháborodva mondja: Kérem, ezt így nem lehet feladni, fogalmazza át! A fickó gondolkodik, majd mondja a postásnak:

Írja a következőt:

"Etel a hotelben csücsül a fotelben, katona hitelbe hatol be Etelbe. Textiláru lefelé, hentesáru befelé, szőrszálak össze-vissza, baj van, komám, gyere vissza!"

2016. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Punci...

Tudom,hogy nem vicces,de jó!

2016. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!