Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor kell a virslit ültetni...

Mikor kell a virslit ültetni kora tavasszal, vagy nyáron mikor virágzik és mikor terem korán érdemes aratni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Április közepén ültethető, május végén virágzik, július végére szokott beérni.
2016. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tavasszal, a tarhonya és a paradicsom közé.Nyáron csak végigmész rajta szecskavágóval és kész a lecsó.
2016. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem lecsót akarok ültetni hanem virslit egyébként a tarhonyám már kivirágzott hány szem tarhonya a normális egy tarhonyafán és nem fog lefagyni a virága nagyon hideg van és félek hogy nem lesz tarhonyám a lecsóba.
2016. márc. 16. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Téged átvertek, a tarhonya nem fán hanem bokron terem.
2016. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg akkor a fán a lecsó terem vagy a virsli és ha szerinted bokron terem akkor mekkora a bokor és hány szem tarhonya van egy bokron de nekem akkor is van egy tarhonyafám és egyszer mikor leesett rólla egy tarhonya úgy fejbevágott hogy elájultam és azt sem tudtam hol vagyok és azóta is nagyon fáj a fejem fejfájás ellen jó a lecsó.
2016. márc. 16. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
A virsli bokron terem,legnagyobb kártevője a macska.Akár az egész termést képes elpusztítani, ezért érdemes távol tartani a macskákat a virslibokortól.
2016. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És a lecsóbokornak mi a legnagyobb ellensége a szomszéd kutája vagy maga a szomszéd ja és a tarhonyám elkezdett kukacosodni minden szem tarhonyában legalább 5 kukac van ha jól számolom mit permetezzek rá ami jó kukacok ellen mert attól félek ha megeszem a tarhonyát akkor kukacos leszek ka és evés előtt a tarhogyát megszopták mosni.
2016. márc. 16. 21:23
 8/13 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tavasszal kel melegítés nélkül elültetni és ősz elején szedhető
2016. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam hogy nem korán szedem e le.
2016. márc. 17. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!