Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen április elsejei szívatá...

Milyen április elsejei szívatásokat tudtok?

Figyelt kérdés
Családomnak lenne.És ha lehet ne fájjon.

2016. márc. 20. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Te ismered őket, csak van némi fantáziád.
2016. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
akkor jó ha fáj
2016. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mondjuk vicces lenne, hogyha elhintenéd, nekik, de nem konkrétan kimondva, hanem csak finoman utalva rá, hogy számíthatnak tőled valami kis meglepetésre, és akkor végig azon izélnének, hogy vajon mi lehet az, és akkor a végén közölnéd velük, hogy amúgy nem is volt semmi, például mondanád nekik, hogy nézzenek a párnájuk alá, és odatettél volna egy cetlit azzal a felirattal, hogy amúgy az volt a poén, hogy nincs is semmiféle szivatás.:) Ez talán még nem is olyannyira durva, és szerintem a végére jópofa, mert együtt nevethettek rajta:) Vagy keverd össze a levest a másodikkal, úgyis egy helyre megy, viszont na jó, talán ettől lehet, hogy dühösek lennének, mert ők azt mindenárok külön akarták szedni :D Úgyhogy ezt a másodikat szerintem inkább hanyagold.:) Ja meg hát ülj le, és szemük előtt olvassál valami olyan könyvet, akár fejjel lefele tartva, vagy legyen benne valami egyéb magazin; szóval valami olyan könyvet vegyél a kezedbe, amit alapból sohase olvasnál. :) Vagy tudod mit, főzzél inkább te, és akkor készítsél nekik kecsapos palacsintát, szolgáld fel, és szívből, nagyon jó indulattal, figyelmesen, és kedvesen mosolyogva add oda nekik, hogy te mennyire szereted őket, és milyen kis édes vagy, hogy te gondoltál rájuk, és kiszolgálod őket. Ja és amúgy ha nem csináltál még palacsintát, na mondom, hogy az első 1-2 darab az ilyen prototípus, tehát nem garantáltan fog sikerülni, mert pl lehet, hogy nem megfelelő a tej- liszt arány, és összeragad, vagy előbb hagyod abba a sütését, mint kellett volna, ja és hát nem tudom, olyan 3-4 órán át is eltarthat egy sütögetés, attól függ, mennyi idő kikeverni a tökéletes tésztát, milyen gyorsan sül és hány tepsi egyszerre, és még hogy mennyi mennyiségű alapanyagot használsz hozzá:) Csak jelzem:) Vagy pl pakold át a hűtőszekrényt, rejtsd el a tévéújságot, cseréld össze a telefonkönyvvel, dekoráljad ki a rejtvények szélét, vagy valamit fordítsál fejjel lefelé, ami szem előtt van; de amúgy fogalmam sincs, én nem szoktam ilyeneket csinálni.
2016. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszi ez volt eddig a legjobb válasz.
2016. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!