Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tennél ha találkoznál egy...

Mit tennél ha találkoznál egy reptoiddal és kezedbe adna egy piros gombot és eltűnne? Megnyomnád? Miért?

Figyelt kérdés
Nem mondaná meg, hogy mi fog történni.

2016. márc. 21. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy idejig nem merném megnyomni, majd a kiváncsiság úgyis győzne, hátha valami jó dolog..
2016. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neee máár megint ! Te direkt szívod a vérünket ezzel a reptoid témával?!
2016. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es odaképzelhetsz bármit a reptoid helyére, a piros gombon van a hangsúly és azon, hogy azt a gombot nem egy szokványos lény adja oda :) Lehet a pókembertől Darth Vaderig bárki :) Zöldelek Mindenkit :)
2016. márc. 21. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Oké oda képzelem a reptoid helyére "a Berkit" és a kezembe adta a piros gombot és eltűnt. Nem tudom mi fog történni a piros gombbal .

Kéztetést érzek .már az ujjamnak parancsolni nem tudok .

És hozzáértem ....

Jaj ne berkiből 1000 ember lett! Na kellett nekem megnyomni .

2016. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Justin Bieber odaadta a kezembe . Miért ne fogadtam volna el hisz ő Justin Bieber ,erre ő lelépedt .Már több mint 2 óra el telt és tartom a kezemben ezt a piros gombot . Már a gondolataim a piros gomb felett járnak . A feszültség szagát érzem .Már koncentrálni se tudok és egyszer csak leejtem. Oh jesszus! Megnyomódott!

.......baby baby baby no ..baby baby baby

oh.....

(komolyan mit vártatok Justin Biebertől)

2016. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyomom, 50% az esélye, hogy jó dolog fog történni (vagy igen, vagy nem).

A lottón 1 a több millióhoz a nyerési esély.

Szóval megnyomnám.

2016. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!