Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sajtos pogácsává változott a...

Sajtos pogácsává változott a légy, most akkor megegyem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Bejött egy légy az ablakon át, röpködött összevissza, aztán egyszer csak elhallgatott a zümmögés és halk puffanás hallatszott. Odanéztem, hogy mi volt az, hát a légy röptében pogácsává változott és lezuhant.


Azóta ott áll a földön (vagy ül, nem tudom, a pogácsa mit csinál, amikor egy helyben van), azt azért megjegyezném, hogy a talpára esett, a sajtos fele van fölfelé, nem látszik rajta sérülés.


Visszaváltozásnak semmi jelét nem mutatja és nem is mozdul, már fél órája ott van a földön, de azért a biztonság kedvéért papírból kivágtam kis csíkokat és elhelyeztem őket a pogácsa körül úgy, hogy egy mágikus kört formáljanak.



2016. márc. 30. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg ne edd már, a légy jó mindhalálig és légy a hajad pogácsa.
2016. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmmm szerintem se edd meg szegény légypogácsa lehetnem önszántából lett pogi :c Helyezd el egy kényelmes helyre és bánj vele szépen. Kérdezd meg,hogy éhes vagy szomjas-e és beszélj hozzá lehet magányos, hogy már nem repkedhet a légy pajtásaival ><
2016. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Edd meg!

Lehet te meg léggyé változol.

2016. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mhuni válasza:
Edd meg, szerintem akkor te is pogácsa leszel!
2016. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!