Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A földönkívüliek a PC-m akarják?

A földönkívüliek a PC-m akarják?

Figyelt kérdés
Este sípoló hangra ébredtem, megfordultam a másik oldalamra, ekkor vettem mészre, hogy egy fénysugár világít be az ablakon, pásztázta a szobát, majd a következő pillanatban a sötétből 3 kis alacsony szürke, mandulaszemű lény rajzolódott ki, magasságuk egy gyereké volt, a szemük és a fejük óriási, nem is jártak, inkább lebegtek, siklottak. Ekkor az egyik közelebb lépett felém, és a fejem melletti asztalhoz nyúlj, megfogta a számítógépem, ekkor elájultam, elvesztettem az eszméletem, mikor felkeltem, a számítógépem már nem volt a helyén, még a britney spearsos egérpadom is eltűnt. Elmentem másnap egy pszichiáterhez, hipnózist alkalmazott, hogy feltárják mi történt azon az estén. Ekkor vissza tudtam emlékezni a számítógépem eltérítésére, hogy szinte úgy lebegett ki az ablakon a lényekkel együtt, az űrhajójukra vitték, és szétszerelték, a videókártyát is megkarcolták, kísérleteztek vele, hogy mit is bír. Gondoltam megosztom veletek, hátha másnak is eltérítették a gépét!
2016. ápr. 8. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező!


Asszem neked "Fárasztó típusú" humorizálásban lehetett részed..

2016. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, hogy megúsztad!

Mindenesetre javaslom a használt anyag bevitelének testedbe csökkentését!

Tudod, a halálos túladagolás nem megismételhető!

2016. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kábszi rossz értem?
2016. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elvitték az UFÓ-k a gépet, akkor hogy írtál kérdést erről a gyk-n? xD
2016. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4:


Valszeg a tabletjéről. Ma már minden hülyegyereknek van alternatív kütyüje, ha bedöglene a PC. :P

2016. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerem ezeket az UFÓ-kat :) Ha elviszik a gépet, akkor a tabletet, okostelefont, laptopot is viszik :)
2016. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesú velem ugyanez történt, de nálam a mocskok kilopták az AMD procit és szaros INTELT tettek a helyére.....
2016. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

általába elhiszek mindent de ez már vicc:D

lehet hogy csak a szomszédos tesák ivadékait dobálták be az ablakon

2016. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!