Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi ez a szökik a málna szöveg...

Mi ez a szökik a málna szöveg mindenkinél, én nagyon le vagyok most erről maradva, de mindenhol ezt látom?

Figyelt kérdés
szökik, málna, segítség

2016. ápr. 10. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Van egy angliában élő gyerek, Tiv Tivy néven van fennt facebookon, meg youtubeon is vannak videói.Ő kezdte el mondani, szerintem kiba*ottul sz*r szöveg.Teszi az agyát, nagyon beképzelt egy majom, nem vágták még szájba rendesen.

Sok ember azt mondja hogy csak parodizál, de kérdem én ki a fa*t?Meg hogy csak hülyeségből csinálja ezt az egészet, de akkor miért nem mondja el egy videóban?Szerintem egy gyökér.

A baj az, hogy itt már mindenkiből lehet netceleb egyetlen videóval, nulla teljesítményyel.Kiss Miklós, Bözsi néni-s szaniszló, Molnár Krisztián.Szánalmas de tényleg.

2016. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ...wait for it... válasza:
36%
Miért baj? Legalább egy helyen össze gyűjtik azilyen selejt embereket. Miért te talán közéjük szeretnél tartozni? Akikre csak az ilyen hülyeségek miatt emlékeznek az emberek és feltűnési viszketekségükvan? Na ugye hogy nem.! :) Ne is óvakodj az ilyenektől sajnos ma már az internet nagy része olyan mint a blikk meg atv meg rtl szenny az egész... tartsd minél távolabb magad ezektől ém azt mondom youtube-racsak zemehallgatás miatt menj fel facebookra a barátaid miatt ne olvass ilyen 444.hus szarokat maximum alfahírt vagy kislalföldet (vagy más megbízható oldalt) a hajdúpéterektől fröcsögő búlvár helyett se a borsot vedd elő inkább nézd meg a füzesabonyi zárcsökkentésről szóló tudósítádt azon még lehetett nevetni. De nagyon nehezen tudják egyesek megkülönböztetni a mai mocskos világban hogy mi a jó és mi a rossz. Én azt mondom ezekre a rossz dolgokra nem érdemes oda figyelni. Vannak sokkal értelmesebb barátaid akikre a figyelmedet irányíthatod és ami ennél is fontosabb hogy ne hagyd magad megetetni ezekkel a szemetekkel! :)
2016. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ...wait for it... válasza:
38%
Ne haragudjatok nem akartam személyeskedni de ez most kijött belőlem!
2016. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek :D én valamiért egyetértek veled, bár eleinte mosolygok a hasonlókon mint Zsanett a szökőkútnál, Almási Kristóf az emberméretű zsákjával és a Bözsi nénin de később már iszonyú unalmassá válik, és nem veszik észre, csak folytatják..
2016. ápr. 11. 18:52
 5/14 A kérdező kommentje:
már a parodizálást :D..
2016. ápr. 11. 18:54
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Minden nap jobban örülök hogy felfüggesztettem a Facebookom.... :) tényleg ennyi anyaszomorito van egyhelyen. Es csak most kezd ez bennem igazán világossá válni :)
2016. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
19%
Amugy a nyari flash videojaba elmondja hogy csak fun video.
2016. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez a baj ezzel az országgal , hogy ennyi rosszindulatú , agyhalott , betokosodott , élettelen embert még nem hordott a hátán a föld , mint amennyi itt van ..

Gondolom nem értitek a poént , ami elég szánalmas , pláne úgy , hogy a háromnegyed ország barátok köztön meg a különböző majmokon nő fel ... Azt nézitek , azon röhögtök , amin sírni kéne , azt meg szidjátok , aki próbál mosolyt csalni arra a böszme arcotokra ... Na ennyi ez az ország . Röhögjetek a mónika show-n , nézzétek az édes életet , meg a többi sz@rt .. Az való nektek .

Lehet mínuszozni ...

2016. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki azt néz amit akar, és azért mert szereti a Barátok közt-öt valaki nem hinném, hogy sz*rabb nálad vagy ha mosolyog egy Mónika shown :-)
2016. ápr. 18. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
MI VAN NEGATÍV????????
2016. máj. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!