Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan humoros történeteket, amik nagypapátokkal/édesapátokkal vagy veletek történt a katonaságban?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2016. ápr. 11. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Kivertem és akkor jött be a parancsok és tiszta trucsi lettem ijedségemben :D
2016. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
xd :D
2016. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Apám Sopron mellett volt határőr, még a hatvanas években, akkor még erősen hidegháború szag volt, vadásztak a "diverzáncsokra", akik állítólag beszivárogtak, de hülyék lettek volna, aki határt sértett, az kifelé tette, vissza se nézett. Persze azt sem volt szabad.

Szóval a nagy éles határvédelemben járőröztek állandóan, a téli nagy hidegekben is, arrafelé meg van olyan rendesen.

A téli menetefelszerelésnek része volt egy ilyen egyberészes kapucnis kezeslábas, ami q jó, ha a hidegnek kell álljt szabni befelé, de q-ra útban van, ha a dolgodat végeznéd.

Apám egyik katonatársát elkapta a szapora őrségben, lefejtette magáról ezt a kapucnis szkafandert térdhajlatig, leguggolt egy bokor mellé és nagyon megkönnyebbült.

Csak amikor visszaöltözött teljesen, akkor csodálkozott rá a felülről jövő mannából, hogy a nagy sietségben sikerült teledörrentenie a bokára tolt kapucniját és ezt sikeresen visszaborította a fejére.

2016. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!