Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SEGÍTSÉG! Egy grumszli bemászo...

SEGÍTSÉG! Egy grumszli bemászott az ágyam alá, hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
Nem tudok tőle aludni mert egész éjjel karistol és néha hallom ahogy magában motyog...

#lény #grumszli
2016. ápr. 15. 04:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
Úgy hogy veszel egy nagy medencébe egy tengeri szerzetest (csak nehogy te is bedolj neki)
2016. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs medencém sajnos, egyébként szerintem elment a grumszli de attól félek még visszajön. Ahová ezek befészkelik magukat onnan nagyon nehéz elzavarni őket, szerintem most élelmet gyűjt. Hát nagyon remélem, hogy nem fog visszajönni mert egész éjjel nem aludtam.
2016. ápr. 15. 06:54
 3/17 anonim válasza:
Gyujtsd fel az ágyadat
2016. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Húú,....vigyázz, ezek a grumszlik nagyon veszélyesek,és nagyon rafináltak. Azt hiszed, hogy lelépett , közben meg lehet hogy egy óvatlan pillanatban beköltözött az elmédbe.



Ha már egyszer ott van az elmédben akkor neked annyi!


Átveszi az irányítást ,és még arra is képes, hogy úgy álcázza magát, hogy elhiteti veled ,hogy az ágy alatt van ,miközben arra ösztönöz ,hogy itt a gyakorin kérj segítséget ellene.:DDD

2016. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Öltözz valami maskarába, bújj be te is az ágy alá, és ha kellőképpen megijed, úgy elfut, hogy vissza se néz!
2016. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm végre egy normális válasz ezt ki fogom próbálni ha megint hallom hogy ott van. De minek öltözzek be, hogy biztosan elűzzem?
2016. ápr. 15. 10:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg öltözzél be grumszlinak, így a bizalmába férkőzhetsz, kiismerheted a szándékát ,és így már átveheted az irányítást felette.

No persze az is lehet ,hogy csak magányos ,és társra vágyik, aztán a végén , meg le sem tudod rázni.:))


Ahh ,....feladom ,nem tudom mi lenne a jó megoldás.:))))

2016. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A loúkat vagy a lumbulábiakat vagy a reptoidokat küldjem hozzád segítségül?
2016. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7es grumszlinak sajnos nem öltözhetek mert azok akkorák mint egy kisebb macska és észrevenné, hogy én nem vagyok a fajtársa. 9es te mit szedsz?
2016. ápr. 15. 10:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Illetve bocsi 8as te mit szedsz a 9es én vagyok és nem szedek semmit. :DDD
2016. ápr. 15. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!