Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Angolul hogy kell beszélni ;...

Angolul hogy kell beszélni ; lehetséges az hogy szótárból egy max két nap alatt perfekt lehetek ; jövő héten akarok angliába dolgozni menni?

Figyelt kérdés

Eddig ennyit tudok


Hello - Heló

Whac jor ném - hogy hívnak ?

háw old árjú - hány éves vagy

I want job in your company please give me a job !


Szerintetek ez elég vagy szótárból még gyúrjak rá egy két napot és csak utána menjek ki ?


2016. ápr. 18. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
xd
2016. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Spiritum válasza:

Köszi estére ezt a kis fárasztót :D

Amúgy ügyesen és szépen kell beszélni angolul :P


Komolyra fordítva a szót függ attól is, hogy milyen munkáról van szó.

Szerintem nem lehet megtanulni egy hét alatt sem angolul csak szótárból (bár ez csak az én véleményem.)

Ha kimész dolgozni rengeteget fogsz fejlődni de itthon egy hét alatt semmiképp nem leszel "profi angolos".

2016. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Te szerencsétlen kérdező, tanulj már meg normálisan írni! Azt se tudod mit akarsz kérdezni!


Felejtsd el a dolgot, mert te alkalmatlan vagy erre!

2016. ápr. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen korrekt tudás, én a helyedben angliában nyelvészetet oktatnék az egyetemen
2016. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az utólsót el ronntottad "I wanting worked in yor companys please" így van hejesen de egyébként jólesz az mehetsz már ki ennyivel bőven.!!4 még eggy pár dolgot tanuj hozzá példáúl: Thenk you sor -> köszönöm uram, I em living heir -> én itt élek, Wer dou you going -> te merre mész Repűlőn még át olvazsgatod eggy kicsit a szó tárat és készen álsz sok sikert neked tesvérem!!4!!!4.
2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Damn válasza:
tejesen korekt! nem lessz gondod tezsó! várrunk iten minkis vagyunk!!4!!44! dóverrnél kerezsd a Zsiggát, ő malyd seggít tovvábbá meni!!44!!
2016. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!