Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Full retard válaszokat mondjat...

Full retard válaszokat mondjatok légyszi a "mizu? " "Hogy vagy? " "Hogy telt a napod? " kérdésekre! =D

Figyelt kérdés
Rohadtul elegem van már ezekből a sablonkérdésekből és szeretném valahogy ráébreszteni az embereket, akikkel beszélek, hogy akadjanak már le erről és erőltessék meg magukat, mert ez így kidobott idő és teljesen haszontalan, ha erről szól a beszélgetés. Eddig hirdetéseket másolgattam mezőgazdasági kisgépekről de az nem jó
2016. ápr. 19. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Veled mizu? Jó és te? Neked hogy telt?
2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

"Eddig hirdetéseket másolgattam mezőgazdasági kisgépekről de az nem jó" hát akkor nem csoda ha hülyének néztek xD


A "mizu?"-ra mondd, hogy "mozi" vagy mittudomén. Nálam inkább az ilyenek számítanak full retard válasznak.

2016. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Mizu?

Orbán építettet egy stadiont a kertbe,most nem érek rá,hagyj üzenetet a felcsúti rezidencián,címezd "Seggarc,aki a kilenc lyukú híd alatt szunyál"-nak. U.I.: Etesd meg a macskád,mert itt vernyog az ajtóba'.



Hogy vagy?

Hát elég szarul,de mivel ez gondolom nem érdekel,így megyek és elszívok egy-két(doboz) füves cigit,majd kiugrok az ablakon.



Hogy telt a napod?

El se fogod hinni,mi történt! Jelenleg szökésben vagyok,és egy idegen telójáról írok neked. Fel is vázolom,mi történt:

Reggel felkeltem,kinéztem az ablakon,és láttam,hogy esik a hó. Na,gondoltam,befuccsolt az időjárás,és már készítettem elő az északi sarkon vett kabátomat,mikor is hatalmas égzengés közepette,megjelentek a reptoidinkubátorszökevénygyőzikeswagyololoúszomszédpirinénevérhernyók,akik üldözőbe vettek Kisnagymajorlazacbádogtetőn,azért,mert egyik előző életemben én voltam a kacsapic*aunikornisboszorkányfingóstajmánördögök vezetője,és évekig harcoltunk egymás ellen,felforgattuk a galxist és agyba-főbe vertük egymást.Miután jól elsztrozgattunk(tök nagy arc lehettem régen),rájöttek,hogy el kell fogniuk és a Nagy Szalámiskenyérnek kell ítélkeznie fellettem. Na,és itt most kicsit felpörögtek az események: miközben én busszal menekültem,addig ők a Zsiga ladájával kergettek,de "szerencsére" egy ideig szem elől tévesztettek,mert eljutottam Budapestre,viszont ott összevert a Nyóckerben egy bandányi romagyerek,ellopták minden értékemet,még a Riccsdzsigoló nyakláncomat is,valamint széjjel tépték a ruhámat,meg találkoztam Orbánnal,aki egy gyanús alakkal kötött éppen üzletet(talán vett egy kis kokszit),és futtomban behajtotta rajtam a menekült-adót. Minden reményem elszállt,mikor szembetaláltam magam az üldözőimmel,és már bevonszoltak az űrhajójukba,amikor is egy orbitális nagyot tüsszentettem,és viszzaugrottam az időben 15 percet. Kihasználtam az alkalmat,és szélsebesen szaladtam is a helyszínről. Útközben eszembe jutott,hogy megírom neked ezt a sztorit,hogyha esetleg nem térnék vissza,írj belőle könyvet,de aztán rájöttem,hogy azok a retek cigók kiraboltak,ezért az első 5 kilós páwagyerektől elvettem az új Ájfónját,arról írok most is.

De sajna mennem kell,mert az üldözőim megint a nyomomban vannak,és NAGYON dühösnek látszanak. Minden jót!

2016. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó válaszadó vagyok,és sajnos azt vettem észre,hogy elég sok hibát vétettem el a szövegben. Nézzétek el,legyetek szívesen,kapkodva írtam.
2016. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló!Mélyen megrázott,hogy ennyit energiát szántál egy ilyen retardált kérdésnek!

És bocs!De nem tudtam végig olvasni.

2016. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anton Chigurh ***** válasza:
100%
Elnézzük neki, hiszen szökésben volt, és közben írt a lopott telóról.... A többit én sem olvastam el, mert b.@.sz.ott sokat írt, és lusta is vagyok. :D
2016. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam elolvasni, mert... Igazából nem is érdekel :D
2016. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áh, a szökésben lévő űrhajós jelenet tetsztt!


Mizu? - "Minden alkalommal, amikor ezt kiejted a szádon, 100 Ft-ot fogsz nekem fizetni. Kezdheted."


Hogy vagy? - Faaaaaagy??? Áprilisban??? Ez rettenetes!


Hogy telt a napod? - 2 kilobit per szekundummal.

Hogy telt a napod? - Melyik időszakra vagy kíváncsi belőle? Kizárólag kétórás bontásban vagyok hajlandó beszélni róla.

2016. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!