Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy félresikerült vámpír...

Detect.broken kérdése:

Egy félresikerült vámpír vagyok, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki félresikerültem. Vámpír vagyok, de nem is csillogok a napon, ráadásul szeretem a fokhagymát... A gatyám, meg lyukas, de a vámpírok mindig olyan elegánsak! Lehet, hogy nem is vagyok "rendes" vámpír? Mit csináljak? Az ismerősei már aggódnak, és én is furán érzem magam... Éjszaka is aludnék, meg minden, még egy rendes kriptám sincs!
2016. ápr. 28. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor keverék vámpír lehetsz. De előnyös is lehet hisz hordozod az emberi és vámpír tulajdonságokat is. A vámpírevolúcióban várható volt a keverék egyedek megjelenése, aminek oka valószínű a klímaváltozás, hisz így jobban tudnak alkalmazkodni például az erősödő UV-sugárzáshoz.
2016. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harapd magadat nyakon és attól teljes értékű vámpirrá válsz.
2016. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szervezek neked egy Penge randit. Mit szólsz? Előre látom, hogy mennyire emlékezetes leszel a számára.


Na milyen volt Penge?

- Hát ez a vámpír, ez eszméletlen. Sosem felejtem el!

Na de miért?

- Ő az első, aki Félbesikerült!

2016. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz !!! (O.P.N.I)
2016. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyugodt Teknos ***** válasza:
Jajj kis vámpírkám. Dehogy sikerültél te félre... a tegnap este nem ezt súgta. Nagyon csikisek a fogaid, de egy csepp vèrt sem hagytál bennem... de te rendes voltál, a kórházból hoztál nekem vért, mert te ilyen kis érzékeny vámpír vagy...
2016. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!