Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Enis jarok szorakozni mint...

Enis jarok szorakozni mint mindenki es mas is. Elmentbe egy jo faluba ahol tenyleg mindenem megvan ami szem szajnak, es haloerzeknek es atapintasnak es is az ingere. A presszoba jarok es jo megy dolog?

Figyelt kérdés

Osszohaverkodtam a jo mar eleg jo osszohaverkodot haverom haverjaval, neha eljarok hozaja, de mar 1 hete nem beszamithato,Mit tegyek?

Azt beszelik rola hogy kuruzslo,

apoljam a nagy eccakai mondakat vagy alljak tavol tolok?



#haverság #eccakai mondak
2016. ápr. 30. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik ez a falu? Ha a kelet-magyarországi Haplacs falu, akkor valószínűleg Diószegi Uborgról van szó. Biztosíthatlak, hogy ő nem kuruzsló. Hallottam már én is, hogy van egy falu, ahol azt rebesgetik, hogy van egy kuruzsló, de ő csak házaló gizmózó. Ha bármi egyéb kérdésed van fogadok privátot vagy üzenj Uborg galambjaival esetleg kérd meg, hogy küldjön egy telepatikus üzenetet.

Üdv: 149/K

2016. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom szepen es kedves vagy hogy irtal, biztos lehetsz benne hogy en fogok teneked irni smst, elizelhetunk smsbe vagy izeta orhatunk itt is, remeljuk par kellemes polgar belegabajodik belenk es minden rendbe fog jonni., azt mondja

te amugy mikor voltas ugy kint igazabol eccaka?

2016. máj. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!