Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? Fontos!

Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés

Elraboltak a reptoidok,haza szeretnék jutni. Halandzsa nyelven beszélnek egymással,zöldek,és van egy fura rituálé-féle szokásuk,hogy bekenik egymást döglött hal-romlott káposzta-emberi nyál és vér kombinációval(az ő nyelvükön,ha jól értettem,"haxamotirangiyak" néven emlegetik),mellette Zámbó Jimmy nótákat hallgatnak,és megeszik egymás fülét! Aztán gurgulázó-röfögős kacajt hallatnak,és elalszanak. Na de vannak az úgynevezett kaktiku-reptoidok,amik náluk egyenlőek az emberi nőkkel. Ők leköpik egymást,halandzsául káromkodnak(ha jól sejtem,a jzikari azt jelenti: r*b*nc, és a mwuriogi pedig egyenlő azzal,hogy sz*r.),esetleg agyonverik egymást. Tarthatatlan ez az állapot! Szeretnék hazajutni,de a teleportálóval csak akkor utazhatok,ha elvégeztem az 1 éves okj-s képzést,ahol reptoidnak képeznek ki. Legyetek szívesek,segítsetek rajtam!

Főbb szokásaik: emberevés,krétával dobálózás,az a fura rituálé,amit az elején említettem,arcon köpés,káromkodás,mumustánc(betekerik a fejüket WC-papírral,mustárnyalókát szopogatnak,a "nők" szigorúan takonyzöld,míg a "férfiak" szigorúan hupilila ruhát vehetnek fel,és tánc közben a nők dobálják a férfiakat,harci üvöltések közepette,a Pokémon főcímdalára). Aki tud,segítsen!!!

u.i.: a wifi nagyon lassú,és félpercenként van egy propaganda reklám,ami a reptiliánok bevándorlásával kapcsolatos.

SEGÍTSETEK!!!!! :(



Nem akarom,hogy ezek az undorító lények megegyenek!



2016. máj. 19. 19:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen! :(
2016. máj. 19. 19:13
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Monnd meg nekik hogy.a nyirádi struccember érted küld és ha nem engednek hozom az egységeimet!
2016. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egységemben harcol:

Érdmelléki kuglófman,

Szegedi pics+ember

Cecil a hortobágy gennyeber. Ha mégse sikerülne 404 majd segít

2016. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Üzentem 404nek azt mondta hozza az egységeit, a palejádokat meg a krikszkraksziakat.
2016. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm,hogy ennyien szeretnétek segíteni rajtam. Illetve rajtunk. Találkoztam 2 másik emberrel,egy 54 éves tatával,aki itt telepedett le,miután elrabolták(bő 32 éve...)a reptoidok,valamint egy..egy reptoid-ember keverék is itt tengeti mindennapjait. Összefogtunk,és belső puccsot szervezünk a reptoidok(és a galaxist elözönlő reptiliánok) ellen. A kérdésem a következő: ki mikor tud besegíteni a háborunkba? Mikor tudtok csatlakozni? Mert ahhoz igazítjuk az egész szabadulási tervünket. Egyébként,ha ez segít nektek valamiben,itt van néhány érdekesség a reptoidokról:

-agyilag Győzike szintjén állnak.

- 2 méter alatt alacsonynak számítanak,az átlagmagasság 3 m 65 cm.

-Kedvenc édességük a polip ízű fagyi és a fokhagymás nápolyi.

-Náluk is van iskola(Kisreptoidképző,Nagyreptoidképző,Érettreptoidképző és Halottreptoidképző)

-Kinézetük:

*férfiak:magasak,zakóban járnak(hupilila,huoikék,borostyánsárga,vulkánihamu szürke),általában 3 szemük van,mélyzüld színűek,és 3 foglalkozás szerint napszemüveget viselnek:

*ha hajléktalanok,rózsaszín napszemüveget viselnek;

*ha közmunkások,takonyzöldet;

*ha gengszterek,sötétlilát.


*Nők külseje:kövér,zsíros hajú,magas,otthonkát viselő,fűzöld lények.3 foglalkozásban dolgozhatnak,sapkákkal jelölik,ki mit csinál:

*csöves sapka:ribi

*sültös sapka:kocsmáros

*szalmakalap:bugris tanárnő

-Átlag életkoruk 400 év.

-Halandzsanyelven kommunikálnak,olyannak hat,mint ha az izlandi és kínai nyelveket összeturmixolnád,meggenéd,majd kihánynád.Egy betűnek is megváltozik attól a jelentése,hogy hogyan ejted ki,milyen hangsúllyal,stb.

Eddig ennyit sikerült kiderítenem,majd még rákérdezek a másik 2 embertől is,hátha segítenek az infók. :)

2016. máj. 19. 21:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindjárt ott vagyunk csak a határon megállítottak mert nincs itt az űrtrabantom jogsilya!
2016. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A felmentő sereg megérkezett hozzánk,bár elkapták őket,így nem szabadulhatunk! :( Belevágtam az okj-s képzésbe,mellette közmunkásként tengetem napjaimat(ami itt nagyon megtisztelő állás egy ember,na de még egy reptoid számára is...),viszont nem ez a lényeg. Kutakodtunk az öreg Pista tatával,és Xiantivéri Rjuzíak Vilmos is a segítségünkre volt(ő az a félig reptoid,félig ember,akivel találkoztam). Itt van pár furcsaság,az eddig összegyűjtötteken kívül:


-a reptoidok értik a magyar beszédet,

-a taknyuk nem takonyzöld,hanem égszínkék színű,és WC-illatosító szaga van,

-mivel itt kicsi a gravitáció,és magasak,valóban le tudják hozni a csillagokat az égből.


Szokások:

-az évenkénti zombiapokalipszis során bekenik a tárgyakat és magukat banánhéjjal,mivel a banán szaga taszító a zombik számára,és egész nap SP, Flour Tomi és Dzsásztín Bíbőr szól a nemzeti rádióból(elsorvasztja a zombik agyát)

-minden nap isznak sósavat(1 dl),mert jót tesz magasvérnyomás; krónikus hazudozás; és idiotizmus ellen.

-havonta egyszer mosnak fogat Mentos oldattal( 1 rúd Mentost felhigítasz vízben,raksz hozzá zselésítőt,berakod a hűtőbe 1 órára,és kész is a fogkrém.).



-Nemzeti ételek:

Bjätr: ünnepekkor eszik,ez egy mandarin-szegfűszeg-narancs-fahéj-méz felhasználásával készült zselé,amelyet étcsoki forgáccsal díszítenek.

-Yurxiang: rántott zöldbab(kettészelik a zöldbabot,kiszedik belőle a babot,a babot megőrlik,fűszeres darálthússal keverik össze,beletöltik a zöldbabba,bepanírozzák,és kisütik olajban,majd petrezselymes krumplival tálalják.)

-Prokíyak: kizárólag temetésen eszik,ez egyfajta édesség,ami pillecukor,tejcsoki,eper és fehércsoki felhasználásával készül. A kétfajta csokit felolvasztják,közben a pillecukor belsejét kivágják,az epret kettészelik. A félbevágott eper egyik felét beleteszik a pillecukor közepébe,majd rácsurgatják a tejcsokit,majd a fehércsokit. Az eper másik felébe pedig a pillecukor közepét teszik bele,megforgatják fehércsokiban,majd csöpögtetnek rá egy kevés tejcsokit.


Vallás: A reptoidok hithű sátánisták,kivétel nélkül.


Ünnepek:

január 1,

A Nagy Szalámiskenyér ünnepe-ő alapította a reptoidok földjét,ő ismertette el a többi néppel a reptoid nép függetlenségét. Máig nagy tiszteletben tartják emlékét.


június 6,

ynoscáraK- Lucifer ünnepe.


Május 1,

akniláP-a közmunkások ünnepe,ekkor kapják meg első,és utolsó fizetésüket az évben. :(


Ezek a főbb nemzeti ünnepek,de mivel Dunát lehetne rekeszteni velük,nem tudom leírni az összeset. Ennyit gyűjtöttünk róluk. Remélem,kutatásaink hamarosan sikerrel járnak,és megtaláljuk a reptoidok gyenge pontjait. Oyasumi nasai,Minna-san! :)

2016. jún. 2. 19:05
 8/15 gyilkosbalna ***** válasza:

A kommandósok a tankok a lézervető repülők készen állnak a csillagködben rejtőzünk add meg a kordinátáid és indulunk


Gyilkosbálna a nemzetközi űrterrorelhárítás 2.zászlóaljának parancsnoka

2016. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyilkosbalna! Az életünket mented meg! Helyzetünk: Androméda galaxis,Osiris köd,Sauron-bolygórendszer,Ephuetost bolygó.Az ország a bolygó délkeleti részén fekszik,a Petrovisk kontinensen. Reptoid Köztársaság néven keresd. Szomszédos Alpira, Stevnik, Chiboa és Kraguta országokkal. Viszont-nagy bánatunkra-Alpirával és Kragutával hadban állunk,az ország pedig reszket a reptilián-bevándorlástól. Egyesek már a 3. Vajasháború kitöréséről beszélnek,mivel a legnyugodtab ország a kontinensen (Alpira) is háborúzik! Ez a világ jelenlegi tényállása.

U.I.: Hozzatok egy kis nokedlit pörkölttel,mert éhesek vagyunk! :(

2016. jún. 4. 18:01
 10/15 gyilkosbalna ***** válasza:
Rendben indulunk a srácokkal itt az egész flotta a felderítők viszik a pörköltet meg a nokedlit
2016. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!