Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sír a zoknim, mert nem találja...

Sír a zoknim, mert nem találja a párját, hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Arra emlékszik, hogy tegnap még a lábamon volt és ma reggel tűnt el és már az egészt lakást felforgattuk, de nincsen meg! Nagyon ki van akadva :(
2016. máj. 20. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki pipihusit, az általában megnyugtatja őket. De ha mégsem, akkor kénytelen lesz szegény új pár után nézni.
2016. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Stoppold meg egy kicsit. :D
2016. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik fél párt (mindegy, hogy milyet), a meglévő sírósat húzd a bal lábadra, a másik fél párt a jobbra!


Állj vigyázzállásba, hogy jó közel legyenek, nézz rájuk komoly, mindent tudó tekintettel és pátosszal a hangodban jelentsd ki:


"A rám ruházott hatalomnál fogva mostantól egy párnak nyilvánítalak benneteket!"


Ekkor a bal nagylábujjad nyomd hozzá a jobb nagylábujjadhoz, és meglátod, az első hitvesi csók megnyugtatja majd a sírós zoknidat.

2016. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak nagy respect!
2016. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Most komolyan ???? Ez már vicc
2016. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még mindig nem találtam meg a párját, de összeadtam egy másik zoknimmal ideiglenesen, ameddig el nem kerül az eltűnt zokni :(


Kedves zokni!


Ha olvasod ezt az üzenetet kérlek gyere haza, mert szeretünk mindnyájan! :(

2016. máj. 20. 17:21
 7/10 Cinurka ***** válasza:
100%
Nem megyek haza. Én már uj èletet kezdtem. Inkább élek egyedül mint lyukasan büdösen. De üzenem a páromnak h szeretem és nehéz volt meghoznom ezt a döntést de jobb lesz igy mindenkinek. :-( :-)
2016. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom meg ő is, de ha így vagy boldog... hát legyen :( Bye Bye büdös zokni!
2016. máj. 20. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves zoknika azt hittem én vagyok ez elsö te büdös zokni! most elválunk! a gazdádnak már be is adtam a válópert!
2016. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a legszomorúbb történet amitt hallotam. ;(
2016. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!