Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy hívják azokat az embereke...

Hogy hívják azokat az embereket akik nem esznek sem zöldséget sem gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Egyrészt erdekel a válasz, másrészt en is ilyen vagyok! Örülnek neki ha valaki megtudná mondani

2016. jún. 2. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Predator .
2016. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
vámpir
2016. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Antivegetáriánus.
2016. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:
69%
Finnyás.
2016. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Én meg a füvet is megeszem. A zöldséget is gyümölccsel eszem. Meg levessel.

Húsban vagyok finnyás.

Vagy gondold el, ahogy a gomba kalapja kikandikál a számon...csodálatos látvány, komoly zenei műt is írtak róla a bolondka kalapos pálcika néven. Van benne esernyő, pöttyök, dráma, katarzisz, de mindey mert nem ezt kérdezted.

Húsimadó vagy, vagy finnyás. Nem túl egészséges.

2016. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy külön szó lenne rá, bár manapság, amikor a szexuális orientációra, sőt a nemi identitásra is van sok tucat szó, akár lehet is.

Aki semmilyen növényt nem eszik (maximum fűszerként), az nagyjából a zerocarber (aki nem nulla szénhidrátot eszik, de azért igen keveset).

De aki állatot és gabonát eszik (van még valami? jó, fűszernövények, de az nem valami számottevő, ahogy a különböző élőlény országokban levő algák sem. a gombák is ott vannak, bár azt zöldségként használjuk, ha nem is növény, így nem lehet az)... Annak már a működéséről sincs annyi fogalmam sem, mint a zerocarberekéről, pedig ez utóbbiról is keveset olvastam.

2016. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kis tesó
2016. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lucifer-666 te mindenhol ott vagy? :D
2016. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!