Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fürödjek ma?

Fürödjek ma?

Figyelt kérdés
nem sok kedvem van..:(

2016. jún. 2. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Érdekel is engem, hogy mekkora egy állat vagy
2016. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, ha vetted a fáradságot és válaszoltál.
2016. jún. 2. 23:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, volt már hogy én is ruhában aludtam...

De én már megtehetem.

A meleg víz amúgy jó.

2016. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekek többsége kb. 3-4 naponta fürdik. Csakhogy annyira szégyelli mindenki az igazat, hogy inkább letagadják. Én is azt mondanám, hogy naponta fürdök, pedig csak hetente egyszer. És nem is vágyom több fürdésre, mivel minden nap cserélem az összes ruhám (póló, alsónadrág, zokni), a rövidnadrágot 3-4 napig persze azért nem dobom ki mosásba. És tudjátok mit? Nagy szégyen, hogy nem merem bevallani, és senki más sem. Amerikában az az elterjedt, hogy a gyerek elmenekül a szülei elől fürdésnél, pedig már 1 hónapja nem fürdött, és még menő i lesz tőle. Magyarországon a jelenlegi vízdíjak ellenére állítólag mindenki fürdik minden nap... fenéket. De az menő az, aki gyáva módon azt hazudja, hogy minden nap fürdik. Pedig nem is egészséges naponta fürdeni!! Lemossa az illető a bőréről a természetes védő réteket. Emlékszem gyerek koromban az volt a menő, aki naponta most hajat. Ma már azért van annyi esze az emberek többségének, hogy azt mondja hetente 2x-3x mos csak. Ugyanis nem egészséges naponta hajat mosni, ahogy fürödni sem. Bocs a hosszú szövegért.
2016. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan jobban alszanak úgy, ha fürdenek. A párom ki nem hagyna egy napot sem, soha. Nekem néha megy (extrém fáradtság és jéghideg fürdőszoba különösen elősegíti, vagy a gép előtti bealvás, ami szintén nem tesz jót az alvásnak), de kizárólag ha aznap el se hagytam a házat. Ma gyomláltam a kertben, nyilván fürdök.

A kedvetlenséget értem, de nem nagy ügy, elkezded és közben már kellemes is lesz, gondolom :) Nekem mindig az.


Feltételeztem, hogy nem azt kérdezed, hogy fürödj vagy zuhanyozz. Sokan fürdésnek mondjuk az utóbbit is.

2016. jún. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az arcodat, nemi szervedet, lábadat és a hónaljadat mosd meg, a többit csak csapasd le vízzel. Egyébként is a bőrödet elég 2-3 naponta megmosni szappannal, hogy megmaradjon a természetes védőrétege, vagy mi
2016. jún. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne fürdjèèèèè leeee! :D
2016. jún. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegnap fürödtél és nem vagy leizzadva vagy nem mész sehova, akkor nem muszáj.


Tegnapén se zuhanyoztam le.

2016. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne fürgyé le,Tesssó
2016. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A 4. választól kezdve a kérdés aktualitását vesztette. Azért nem semmi, hogy erre a kérdésre éjjel óránként válaszolnak. :D
2016. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!