Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezer esztendeig börtönben...

Ezer esztendeig börtönben ültem, most szabadútam. Mi történt a világgal 1016 óta?

Figyelt kérdés
István bebörtönzött egy önnön pinéjébe, ahul semmi hír sem ért el engem sajnálatra méltan, de ma vígre kiengettek. Elég írdekes minden de mindent megakarok tudni, ki a kírály és míg sok mindent.

2016. jún. 15. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Oh hát sok minden történt. Kezdem az gyik legszomorúbb hírrel. Volt a Mátyás király téren egy kedves öregasszony aki mindenbe beleütötte az orrát, hát sajnos ő meghalt. Magdi anyusnak hívták.

Az országot gonosz kezek uralják.Próbálják tönkre tenni Magyarországot,de senki nem látja. A repülőkből( azok amik fent közlekednek az égen) mérget permeteznek az emberekre mert túl sokan vagyunk.

2016. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úram atyám szent mária, Milyen e-világon túli létesítmények amik az ígen repűnek és őlnek minket. Nyílakat és íjakat a kízbe, lőjük le őket!
2016. jún. 15. 12:39
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos nem lehet őket ilyen könnyen leszedni! Túl erősek!

És embereket is esznek! :o

2016. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A Magyar Kírályság összefogása kell íde emberek és megállíthatatlanok leszünk! Erdíly, Felvidék és Alföldről huszárok elű. Nem hagyhatjuk hogy egyenek mínket!
2016. jún. 15. 12:44
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
A huszárok már meghaltak. A katonáink annyit érnek mint halottnak a csók. Egyedül vagy jó uram,védd magad!!!
2016. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát ez elíg sajnálatos, még valami fontos tűrtínt az az 1000 esztendő alatt? Vagy minden a régí? Megvédem magam jó uram, köszönöm, Géza felyedelem legjobb katunája vútam.
2016. jún. 15. 12:49
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os válaszúlú, mik azok a cigányok vagy mik, azokrúl nem halluttam míg de ha megtalálum űket, ne félj uram és magyar níp
2016. jún. 15. 12:51
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Koppány úr?

Osztán a fölnégyelésbűl fölépült-e kend? Az asszonyait sajnos megégették máglyán, a legutolsó sem húzta tovább nyócszáz évnél. Ezeket már nem ujjan fábúl faragták, mint engem annak idején... Gyönge virágszál vót mind a három!

Kigyelmed meg addig ült ottan lent, hogy ma már fel sem négyelhetem, pedig szeretném, higgye el! Az én Gézámat ugyan el nem feledem!

Sarolt

2016. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Ui: a táltosának kitekertem mán a nyakát
2016. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

#1 Hogy találtál netre?:o


#2 Ha 1000 körül éltél, nem beszélnél ilyen magyarul:D


#3 Amikor még hallottad a híreket(1016), akkor nagyon kevés keresztény volt->fogalmad sincs ki Szent Mária:/


#4 Erdély akkor még nem volt magyar:)


#5 Megnéztem: össze-vissza "parasztosítod" a szavakat^^


Bocs, nem bírtam nem leírni a hibát a kérdésednek:3

2016. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!