Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Télleg idén decemberbe lesz a...

Télleg idén decemberbe lesz a reptoid invázió?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nyárleg!
2016. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Bizony bizony jönnek már, már nincsenek messze. Jön az invázió és a csodás világvége. Már nagyon régóta várom, már emberemlékezet óta, mióta Ádám és Éva evett az almából. Az a rohadt sunyi ri*anc és az almatolvaj férje. Nade már mindegy, ami elmúlt az elmúlt. Invázió lesz az már biztos. Istenkéhez is iratkoztam, hogy legyen már világvége, és lám meghallgatott az a Conchita foszert. Inváziót a népnek!
2016. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Velő hála nekem, mert iratkoztam hamarosan mész a mennybe. Remélem boldog vagy? :) Ugye mostmár látod milyen önzetlen vagyok mindenkinek ugyanazt akarom és nem teszek kivételt. Isten kegyes volt hozzánk és ideküldte a reptoid flottát.
2016. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Akarom mondani Imatkoztam. Fene a prediktív billentyűzetbe. 😒
2016. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

És megint elírtad. Fene a prediktív billentyűzetedbe. :@


Imádkozni

2016. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alain Delon ***** válasza:
77%
Persze. Ufóval fognak jönni. Jehova küldi őket.
2016. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Velő hát izé... az előbb azt mondta nekem az egyes, hogy ha így folytatod és rossz leszel a moderátor bácsik meg fognak büntetni téged és ki fognak tiltani innét, mert egy troll vagy. Én perszeg nem hiszek nekik, mert szerintem ork vagy.

5-ös hagyjál békén.

2016. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Velő elnézést kérek és mélységesen sajnálom, de jelentettem a kérdést, mert én jó fiú vagyok. Be kell tartani a törvényt. Esküszöm nem azért tettem, mert sunyi vagyok.
2016. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mi ? Én nem is humor kategóriába raktam .

Meghibásodott ?

Hogy fognak így komolyan venni ?

2016. jún. 25. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert a reptoid invázió már kilenc éve volt.
2016. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!