Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szivassam meg a bff-em?...

Hogyan szivassam meg a bff-em? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyimnál nyaralunk,valahogy meg Akarom szivatni.

Ő 12/l én 14/l


2016. júl. 4. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bff? Azmegmia mennydörgős Isten szent haragja?


Mellesleg. Viszketőpor a bugyiba, vagy fogod, kis liszt, több víz, összekeverve ( takony állagúra ) és ehhez egy kis zöld vízfesték. Az állagra figyelj. Aztán azt kezdesz vele amit akarsz, a hatás kemény lesz. xD

2016. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
72%

A rák repessze rátok a modernkedő amierikamajmoló rövidítéseiteket.

:D

Ez most a BestFriendsForever vagy a BigFatFuck?

2016. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Улыбнуться пошел на хуй блядь ебать! Не так ли знаменитый трут! pcsját мать! Не проклинать! Пошел на хуй! Она также может заминировать последнее слово вы ебать! pcsját твою мать ты, глупый ребенок! Что ты сука? Я вижу необходимость бить вас. на будет Mingyi в попу сосиска.
2016. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
3. Ennél szebben én se mondhattam volna :')
2016. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fazsomat az egészbe...
2016. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyalogasd meg rozika néni zöld penészes szőrös, hónalját egy jó meleg augusztusi kapálós nap után fürdés előtt és mondd neki, hogyha adsz neki egy szájrapuszit érezni fog valami üdítő frisset
2016. júl. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!