Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Eszperente nyelven ezt hogy...

Eszperente nyelven ezt hogy mondjam?

Figyelt kérdés

(Felig meddig mar meg van csak egy ket szoban segitenetek?)


Hey te! Lehet egy KÉRDÉSEM? Ez lenne mely helyen gyermeknek JÓ lenne e VAGY nem? S szemem levette, te e helyen VOLTÁL MÁR.


A nagybetuvel irott szavakat kene kitalalnom amugy arrol volna szo a szovegben hogy egy baratomra rairnek hogy o volt mar ebben a taborban es hogy menjek e vagy sem mit gondol rola.



2016. júl. 17. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

...gyermekeknek megfelelne-e esetleg nem...


a kérdésre is minnyá kitalálok valamit...

2016. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hey te mekegd el nekem....


... eh helyen tested egyszer letelepedett

2016. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedte vette teremtette, erre tekerd retkes fejed! Ezt szegezem neked sebesen:


Egy hely, melyen te egyszer ezeregy gyermekkel egereket kergettetek, este meg tespedten szenderegtetek, eme hely remek, esetleg kerge retek?


Ne vesztegelj! Feleletedet jelentsd nekem, de ne mekegve, mert nem kenyerem eme szellemes terefere.

2016. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hey te! Lehet egy KÉRDÉSEM? Ez lenne mely helyen gyermeknek JÓ lenne e VAGY nem? S szemem levette, te e helyen VOLTÁL MÁR."


Hej, te! Szerezhetek erre egy feleletet? Eme helyen gyermekeknek remek-e, esetleg nem?

Leledzett e helyen tested egyszer?

(Nem értem, mit akarsz mondani azzal, hogy "s szemem levette", írd talán meg "magyarul"!

2016. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!