Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Honnan tudnék letölteni...

Honnan tudnék letölteni hivatalos alaplapot amelyhez egy 567432187 TB Ramot is hozzá csatlakoztathatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ja és még szeretnék letölteni egy DVD olvasót és egy világítós monitort amely amikorc a géphez ülök megállapítja milyen hangulatom van és azt közli velem. Nos ezeket hol lehet letölteni? Torrenteket ne ajánljatok mert múltkor is nem tudtam a kódját és kiírt mindenféle badarságokat. Ja és ez mennyi krajcárba kerülne? Vagy ezt vajándékba adják mert szeretek számítógépezni?
2010. ápr. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak ilyenek.legalábbis én innen szoktam...próbálkozz.sok szerencsét :)

2010. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most töltöm torrenten a NASA egyik gépét, nagyon brutál, van rajta kávéfőző, és csipsz sütő :P
2010. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A NASA-s gépet töltsd le szerintem. Nekem már megvan. Ja, a csipszsütő nagyon jó. Nekem van aranyérkenyőccs nyomó is rajta. A torrent múltkor leanyázott, az nagyon szemét.

Töltsd le a csinibabáról szerintem.

2010. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Teleshpotól rendeltem a NASA 2000-t, de olyan gagyinak találtam, hogy azonnal le is töltöttem az egészet a lefolyón.
2010. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2010. ápr. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!