Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miből készül a kenyéren a címke?

Miből készül a kenyéren a címke?

Figyelt kérdés

Én a kenyérnek csak a címkéjét szeretem, általában csak azt szoktam megenni.

A problémám az, hogy nem igazán éri meg minden egyes alkalommal 1 kg kenyeret venni hogy megegyem a címkét, ezért jó lenne külön elkészíteni, de sehol nem találok receptet.

Valaki leírná?



2016. aug. 3. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
vegyél 0.5 kg-s kenyeret, edd meg a címkét, a kenyérnek meg add el a héját, sokan azt nem tudják hogy miből van, így nem tudják maguktól elkészíteni.
2016. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Papírból. Fizess elő egy hírlapra, az olcsóbb4
2016. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szpigy válasza:
82%
Szerinted a címke miből készül? A4 bankposta papír relatív olcsó, ha nem szereted a kenyeret, vegyél azt, darabold fel kb. 3x5 centis darabokra és jó étvágyat. Egyénként a kenyér sokkal finomabb.
2016. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szaniszlo Ferenc válasza:
86%
ez jó kérdés, de hasonlít az íze a nutella kupakjában belül lévő papíréra. Az a gyanúm, hogy telenyomják ízfokozóval, hogy az emberek rászokjanak. Többi olcsóbb mogyorókrém kupakja viszont ehetetlen.
2016. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Bartos 2 xdd
2016. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én neked adnám az összes címkét mert én úgy érzem, hogy mindenhol címke van a kenyéren, mert állandóan címkés szelet kerül elém.
2016. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dr. Genya válasza:
Fából.
2016. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy kenyírbű, vagy címkébű...
2016. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vannak pékségek ahol papír zacskóba adják a kenyeret, na az az igazi mire hazaérek a papír zacsiból szinte semmi nem marad csak a kenyér !
2016. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!