Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez tényleg csak Humor? Faceboo...

Ez tényleg csak Humor? Facebookon olvastam?

Figyelt kérdés

Egyes Politológusok szerint ha Magyarország az Éremtáblázat élén fog végezni akkor nagy eséllyel visszakaphatjuk a Trianonkor elveszített területeket !

Orbán Viktor így nyilatkozott :

"Valóban esedékes lenne már legalább Erdélyt visszacsatolni mert ugye az elég nagy földterület és ott is lenne Olimpiai Játék ha 2024-ben Magyarország rendezhetné meg a Olimpiai Játékokat , a NOB elnöke azt mondta nekem ha megnyerjük a pályázatot és elsők leszünk az éremtáblázaton ( vagy legalább Romániát leelőzzük ) akkor az Olimpikonokból képzett hadsereggel délről támadást indítanak Románia ellen , én nekem semmi bajom a Románokkal meg a migránsokkal de ha Erdélyt visszaszerezzük biztos egy k*r.a nagy kerítést fogunk húzni a határon !"

Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök szerint ez kész röhej és azt mondja hogy ő neki bizony nem kell Erdély mert tele van románokkal , később miután Erdélyi útján román állampolgárok kövekkel megdobálták módosított nyilatkozatán , azt mondja nem a románokra hanem az ős rómaikra gondolt akiknek szellemei még mindig a Kárpátokban kísértenek .

A magyar és román lakosság vegyes érzelmekkel fogadta a szenzációs hírt , a magyarok részben örülnek részben nem . Tót Klára napközis tanító így nyilatkozott :

" Hát én nagyon mit mondani nem tudok , én Tót vagyok , a tótok meg olyan szlovákok akik magyarul beszélnek tehát ha Erdélyben magyarul beszélnének akkor biztos lennének ott tótok is"

Mindenesetre a román vezetés háborúra készül és Észak-Koreával lépett szövetségre ,

" Bár zord a harc megéri a világ ha az ember az marad mi volt egy Erdélyi Román " - mondta Román János a Román Kisiparosok szakszervezetének elnöke , hozzá tette azt is hogy ezt a frappáns idézetet magyarországi útján hallotta mert ő beszél magyarul is csak úgy tesz mintha mégse beszélne mert az Erdélyi Románok körébe ez egy évezredes hagyomány amelyet állítólag az Aranybulla ír elő .


2016. aug. 9. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy humor. Bár nem vicces.

Valóságalapja nincs, korábbi eseményeket figuráz ki egy kreált történetben és szavakat ad emberek szájába melyek biztosa nem hangoztak vagy hangozhattak el a valóságban.


Trianon nem csinálható vissza, politikusok nem káromkodnak egy nyilatkozatban, Gyurcsány már rég eltűnt, a "a tótok olyan szlovákok..." pedig gúny, és senki nem mondana ilyet magáról, stb... nem is hihető.

2016. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát fura humorérzéke lehet a politikusoknak ezt olvasva.
2016. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!