Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha Bud Spencer szellemét...

Ha Bud Spencer szellemét megidézzük akkor mennyi a valószínűsége, hogy kapunk tőle a szemünk alá egy taslit?

Figyelt kérdés
Hétvégén egyedül leszek otthon éjszaka és akkor akarok egy szellemidézést tartani a haverokkal és Bud Spencer szellemére gondoltunk, de félő, hogy behúzna nekünk egyet vagy idézzünk meg más hiresség szellemét?
2016. aug. 16. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a pisztácia kifogyott és csokoládé nem is volt, akkor 100% :D vagy ha összetörted a buggyjukat, hupipirosat sárga tetővel :DDD


De az is lehet hogy csinál nektek hagymás babot szóval idézzétek csak meg ;)

2016. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szól eggyet hogy: megmertél te engem idézni? Teee!!! És lekever eggyet
2016. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem illik halott emberről főleg Budról ilyen hülye gúnykérdést írni
2016. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 mas vannak akik hisznek ebben, had idézzék es meglatjuk mi lesz
2016. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Oké, hogy 2016-ban ment a kérdés, de ha valakinek támadna kedve megidézni Bud Spencer szellemét, nem is kellene félnie, mert valójában teljesen kedves volna, mivel Bud Spencer, vagyis Carlo Pedersoli csak a filmjeiben volt verekedős. Szerintem leülne a megidézőivel egy spagettire. De amúgy elégge csúnya dolog ebből gúnyt tűzni. Amit én írtam le, az talán igaz is lenne. Ha már egy olyan emberről beszéltek, aki (Isten nyugosztalja) már sajnos elhunyt, akkor legalább az igazat, vagy mérsékkel.
2022. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!