Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Metrón utazáskor mások is...

Metrón utazáskor mások is szoktak így unalmat űzni? (videó)

Figyelt kérdés

10 perc utazás abban a kocsiban, dögunalom. szoktátok ilyennel feldobni? Magyarországon körülbelül hányszor történhetett ilyesmi a metrón, és milyen gyakorisággal történik ott ilyesmi átlag?


https://www.youtube.com/watch?v=uR6Ap2R1VUg


2016. aug. 21. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyet a hülyegyerekek szoktak csinálni. Tavaly a 4-es metrón egy ovis kislány hintázott a kapaszkodón és vihogott, az anyja meg röhögött, nem szólt rá, hogy nem szabad. Ráadásul kalimpált is a lábaival és majdnem fejbe rúgta a vele szemben ülő utast. Mindenki mérgesen nézte a jelenetet, de senkinek nem volt bátorsága rászólni, mert akkor az anyának nem nevezhető lénynek áll feljebb! Senki nem akart balhét. Én sem.

Amikor leszálltak, a többi utas elkezdett arról beszélgetni, hogy milyen hülyék voltak ők. Biztos szájról szájra terjesztették el a hírt, mert egy barátnőm megemlítette ezt az esetet és kérdeztem: Te is láttad?? Mire ő: "Nem, hanem a másik barátnőm nővére. Pont a kislány közelében ült!"

2016. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhára nem unaloműzés, hanem feltűnési viszketegség, nyilvánosan hülyét csinálsz magadból. Azt ép ésszel fel nem tudom fogni, hogy erre mi motiválja az embert.
2016. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!