Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Ciki helyzet, mikor...

Lányok! Ciki helyzet, mikor pukiztatok?

Figyelt kérdés
Amikor véletlen kicsuszott,v akarmi. Mások hallottak? Ha igen,mit szóltak? Értelmes válaszokat pls :D

#puki #társaság #ciki #kicsuszas csuszos
2016. aug. 26. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Há egyszer még gyerekkoromban ugy indultam el ilyen táborba , hogy bezabáltam egy kis babot aztán éjjel (ugye emeletes ágyak voltak és felettem is aludtak én voltam egyedül lent azon az oldalon ) És szét fingtam az estét XDD aztán mikor fujongtak azt mondtam én nem érzem és rá kentem a feletem lévöre :P
2016. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem volt, de iskolában mikor szüneten ültem a padon és a kezemet a combom alá rakva, a padon a tenyerem cuppanos puki szerü hangot adott ki. Az ciki volt, de azután elkeztem csinálni, h jaajj de vicces hang lol.
2016. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha büdös akkor viccesebb
2019. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy menekülnek
2019. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!