Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Múltkor a gyroszos előtt...

Múltkor a gyroszos előtt mikor megláttam a nyárson forgó húst majdnem kicsordult a nyálam. Vajon a vegánok is ezt érzik fűnyírás közben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ohh..igen. en is az vok es mar gondolkodom h elmegyek kozmunkasnak. Ok h 47 ezer a fizu, de kajara nem is kell elkolteni belole egy fillert se.. felzabalnam a retet! Mm... nyami
2016. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Akkor is csorogna a nyálad, ha előtted vagdosnák el az állatok torkát? Na az de nyami :3 Tudod, amikor még ficánkolnak, és a vérük spriccel a falra stb.
2016. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Képzeld ott szoktam lenni disznóvágáson,csirkevágáson és mindenen,ennek ellenére nem undorodtam meg :D
2016. aug. 28. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Tudd, hogy a vegánok nem esznek füvet, hanem zöldségeket, gyümölcsöket, hüvelyeseket, magokat satöbbi. Ahogy elnézem az állatok iránti empátiád haladja az alaksort (se) és az a kérdés is csak ezt szimbolizálja. Gratulálok észkombány, menj csak egyél a halott állatok testi maradványaiból, a csontot is megeheted, sőt, akár az oroszlánok mellé is beállhatsz vadászni, elfogni egy gazellát. Persze fegyver és egyéb szerszámok nélkül. Valószínűleg soha se fog sikerülni. Egészségedre.
2016. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó disznóvágás mindig jó! Nyami.
2016. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Védd a növényeket egyél húst!
2016. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a legjobb,hogy a sok vegán észre se veszi milyen kategóriába írtam
2016. szept. 1. 13:18
 8/10 anonim válasza:
17%
amikor a magyar vizslába döföm a kést, nekem is kicsordul a nyálam. Vegánként mondhatom, hogy még a pulinál is finomabb. főleg hagymás vérnek.
2016. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vegánok vagányok.
2016. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!