Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben mi a poén?

Ebben mi a poén?

Figyelt kérdés

Kb egy hete hallottam egy poént, amin azóta is gondolkozom. Így szól:

- Mit csinálsz, ha egy csecsemő a mikróban van?

- ?

- Rávered.


Valaki, aki ért a szar poénokhoz, legyen szíves elmagyarázni nekem, hogy ebben mi a vicc! Már tényleg mindenre gondoltam, de semmi sem jut eszembe.

Előre is köszönöm! :D


Jaa, amúgy van ennél nagyobb problémám is az életben, de azt meg tudom oldani egyedül is. :D



2016. szept. 19. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

A "Rávered" 2 módon is értelmezhető:


1. Rávered a balhét. Tehát hogy a csecsemő saját maga mászott be a mikróba, és rácsukódott az ajtó véletlenül.


2. Valami igencsak perverz, pedofil gondolattól vezérelve kicsapod rá a brédet.

2016. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%

És hol ebben a poén?

Én is erre a kettőre gondoltam, mint az első válaszoló, de nem találom a poént. Lehet nincs humorérzékem :(

2016. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, nagyon köszönöm! :D Megvilágosodtam, bár így sem tartom viccesnek ezt a viccet, teljesen átérezve a második válaszoló helyzetét. xD Mentek a zöld kezek :D
2016. szept. 20. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

Ez a morbid humor, azon belül is a halott csecsemős humor.


NEM mindenki szereti őket, de az összes poén kb arról szól, hogy azt hinnéd, egy csecsemő halála szomorú, de a csattanók mindig az ellentétét igazolják.


Nem feltétlenül mondom, hogy ez helyes, vagy vicces, de embereknek lehet saját véleménye, saját humorérzéke.

2016. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!