Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek miért van fűszokny...

Szerintetek miért van fűszoknyában?

Figyelt kérdés

Van egy macskám, és nézi ahogy egy űrlény fűszoknyában zsonglőrködik fáklyákkal, rákjárásban, egykerekűvel egyensúlyozva. Szerintetek bejön neki? Lehet köztük valami? Én nem akarom elveszteni a macskám, mindennél jobban szeretem, bármit megtennék érte! :(

Ha már itt tartunk, mennyire jövök be nektek?

180 kg vagyok, 150 centi, vörös haj, kék szem. Igazából nagyon félős vagyok, ki sincsenek, csak a jobb kezem. :(



#mohó jojó #moho yolo #ha törlitek én öngyilkos leszek
2016. szept. 20. 09:02
 1/4 A kérdező kommentje:

ahj töröltem egy rész véletlenül, még a gép sem a barátom. :(


jav.: igazából nagyon félős vagyok, kimenni se merek, barátaim sincsenek, csak a jobb kezem :(

2016. szept. 20. 09:05
 2/4 anonim válasza:
Nekem bejönnek a vörös törpék. De a legjobb, ha a pasi morbid elhízott személy, és lóg a hurkája. Ha úgy érzed, írj privit. Már most beléd estem. :)
2016. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem merek, nagyon félek :'(
2016. szept. 20. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
csalódtam, mikor beiirtad a kitörölt rész. a leiirásodból először az jött le, h csak a jobb kezed nőtt ki. kár érte, gyönyörű kapcsolat lehetett volna :(
2016. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!