Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez miért volt szerintetek?

Ez miért volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Régebben történt, pár éve, de még mindig nem értem, miért volt ekkora problémája vele. Új földrajz tanárunk volt, és az első dolgozatba év elején az energia forrásokat két csoportba kellett felsorolni, és én úgy írtam a két csoportot, hogy "Nem megújuló", és "Igen megújuló". A dolgozat tökéletes lett volna, de ő ezt bekarikázta, és áthúzta az egészet, és egyest adott rá, és hagyott egy üzenetet, amin az állt, hogy "Valaki nagyon jó kedvében volt." és még akkor is megjegyezte ezt, amikor kiosztotta nekem a dolgozatot. Ezzel miért lehetett ekkora problémája? Nem bánt a dolog, meg semmi, inkább nevettem rajta, csak nem teljesen értem...

2016. szept. 30. 17:07
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen ... Vannak ilyen bunko tanárok :)
2016. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!