Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfogyott a sajtoskifli, hogy...

Elfogyott a sajtoskifli, hogy érint?

Figyelt kérdés
Én szeretem a sajtoskiflit, szinte megőrülök érte. ha nincs veszek, de mindig megeszem, csak miattam fogy el mindeig a sparból a fris, de utóbbi időben sosincs utánpótlás, engem így érint a gazdasági válság?! Ti is éreztek ilyen vonzalmas egy étel iránt? ha igen kérlek írj!
2010. ápr. 25. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én szeretem a partyzone-t, szinte megőrülök érte. csak kár hogy vége van.

ajánlok egy üzletet. felhívod az mtv-seket hogy hosszabbítsák meg a műsort, és akkor én szállítom neked a sajtos kiflit. áll az alku??

2010. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én nem szeretem a partyzonet, és az MTV csak a Happy Three Friends-et és South Parkot nézek, tehát áll az alku!
2010. ápr. 25. 01:49
 3/12 anonim ***** válasza:
én szeretem a csibeburgert, szinte megőrülök érte. ha nincs veszek, de mindig megeszem, de sosem fogy el a mekiből mert mindig csinálnak újat, visznt nem olcsó, 250 ft 1 darab és ezért nagyon ritkán tudok enni, engem így érint a gazdasági válság
2010. ápr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem, nyaljál konnektort.
2010. ápr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A sparos stangli nagy királyság, bár ahova én jártam egy időben, ott mindig volt (interspar). Én a cottage cheese-t zabálnám, de amikor még elkezdtem 160 ft körül járt, most meg már 244 ft! Engem így érint a válság.
2010. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thurston ***** válasza:
Én krván bírom a sajtoskiflit szintén, de már idejté sem tudom, hogy mikor ettem utoljára...
2010. ápr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

most van itthon asszem 2 db

nem ilyen görbe hanem ilyen: [link]

bár biztos ti is ilyesmire gondoltok

2010. ápr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
neeeeeeeee
2010. ápr. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
KISIMULT AZ EKG-m wáááá
2010. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem izgat, fogyókúrázom úgyis :D
2010. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!