Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kéne egy kis segítség meseírás...

Kéne egy kis segítség meseírásban?

Figyelt kérdés

Egy projekt-féleséghez kellene, egy ~10 perces animáció elkészítéséhez :D


Valami hagyományos tündérmese lenne, tele mindenféle bullshittel (az ésszerűség és az animációs készségeim határán belül, hehe)


Szóval, a mese:


A gonosz kétfejű sárkány elrabolja a királylányt. A szerencsétlen a palota legmagasabb zászlórúdjához kikötözve fagyoskodik. Megmentésére indul a szőke herceg, Dovahkiin sisakban (amit hamar le fog hajítani magáról, nehogy már akadályozza a sárkány elleni harcban - amúgy meg azért, mert nem látszik a haja, és nincs kedvem végig animálni :D)


Az eredeti történet tartalmaz egy királynőt is, aki a herceggel volt közelebbi kapcsolatban (amolyan gyerekkori crush) de aztán a sárkánnyal házasodik össze. Vele még nem tudom, hogy mit csináljak, mi legyen a szerepe a sztoriban. Az eredetiben meg akar szökni.


Az alapsztori ennyi. A végét még nagyon nem tudom. Pár csavar már úgy-ahogy megvan (ünnepélyes betoppanás a lóval, aki az utolsó percben leveti a herceget mert nekimegy egy pillangó - true story) de még nagyon gyerekcipőben jár a progi.



2016. okt. 10. 18:06
 1/5 anonim válasza:
100%

Derüljön ki, hogy a királylány maga is sárkány, egye meg a herceget, és a királynő legyen a "jó", vagy a királylány ne akarjon elmenni a herceggel, mert szeret szenvedni :D

(Bocsi, le vagyok fáradva agyilag, ennél többre nem futja :/ )

2016. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hehe, nem baj, brainstorming brainstorming :D


Fun fact, a királynő fiatalabb a királylánynál, de gyakorlatilag egyidősek mert a királylány meg nem öregszik.

2016. okt. 10. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Elnyújtott, drámai közelítés a herceg részéről


A királylány reménykedve néz - a herceg vágtat - a csaj néz - a herceg vágtat - a csaj néz - a herceg megáll lovat itatni és teázni - a csaj néz


vagy ilyesmi

2016. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A sárkány a királylány elé áll, és bejelenti neki, hogy Lukrécia, Én vagyok az Apád! Ekkor megjelenik a királynő, és felkiált, hogy ez nem igaz, mert ő a hercegtől esett teherbe az istállóban. Erre a sárkány, hogy az nem lehet, mert tisztán emlékszik rá, hogy a ő királynővel hetyegett a vártoronyban. Ekkor megjelenik a herceg, hogy az nem úgy van, ugyanis ő öltözött be királynőnek, hogy megvédje annak becsületét, tehát a sárkány a herceget dugta meg. Ekkor megjelenik a király, hogy márpedig aznap a királyi lakosztályban turbékolt egy nővel, akin a felesége hálóingje volt. Erre a királylány felszólal, hogy az én voltam, csak felvettem anyám köntösét. A királynő aznap gyapjas bundában leszaladt az istállóba, mert titokban a herceggel akart találkozni, csak sajnos nem tudta, hogy az el van foglalva a sárkánnyal. Amíg a hercegre várt, megitatta a birkákat. Mikor lehajolt az itatóhoz, a részeg pásztor jól megrakta, mert azt hitte hogy ő Gyapjas, a jámbor bari, akit nemrégiben rendelt a schönebirka.com online webáruházból.


Már csak egy kérdés maradt. Ki dugta meg Gyapjast?

2016. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kettes, szuper, ez teccik :D


Hármas, jáááj, de jó élénk a fantáziád xDDD Lehet, hogy felhasználok belőle valamit, köszönöm :D

2016. okt. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!