Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Cápaügyben valaki help?

Cápaügyben valaki help?

Figyelt kérdés

Szóval... hol is kezdjem... szeretnék venni egy cápát, de nem hagyományos dolog miatt!

Először is:

Hol lehet venni cápát és mennyibe kerülne? (Olyan 2 millát költenék rá)

Kell-e rá jogsi ha vezetni szeretném?

Hol tudnék vele "cápagolni"?

Másodszor minek kell nekem cápa? 😂😂😂



#jogosítvány #cápa #cápagolás
2016. nov. 4. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a humor kategória.
2016. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:D
2016. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1: az enyém még kicsi (2hónapos) és az 200 000 Ft volt, de mar én is nézem a helyeket hogy hol csapathatom vele...sajnos ezt nem tudom

2: mert nagyon jofej, es nem leszel magányos +csajmagnes

2016. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti csajmágnes ezt megerősítem!


Az enyém már 5 éves ugyan,de mindig amikor leviszem sétálni elég eldobni egy botot és a csajok már az előtt a nyakadban lesznek hogy visszaérne vele.

2016. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nos: az áráról fogalmam sincs, már csak azért sem mert én cápában mérem az érteket nem pénzben, egyike vagyok a végetelenül cápamániás csajoknak, szóval igaz, hogy vonzanak minket a cápák :) Jogsi biztos nem kell rá, csak sok sós víz egy nagy akváriumban. És ajánlani tudom, hogy zebracápát vegyél, mert azt még simogatni és szeretgetni is lehet, ugyanannyira élvezi mint egy kutya.
2016. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, a csávó tudja, hogy hol szeret a cápa!!
2021. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!