Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te hiszel az emberekben?

Te hiszel az emberekben?

Figyelt kérdés
A Szaturnusz egyik holdján élek (de plejádi vagyok). Remrég rátaláltam erre a remek oldalra. Vannak ezek a legendák ugyebár, hogy léteznek emberek. Van, aki hisz bennük, van, aki nem. Én személy szerint az utóbbiba tartozom. Te hogy vagy vele?

2016. nov. 10. 21:12
1 2
 1/19 anonim válasza:

SZ.I.A....most koszontem ,de remelem megerted.

Igaz foledonkivuli vagy,latszik....,h fejben sem ide tartozol.

En magamban hiszek,masok tul hulyek ahoz ,h komolyak legyenek,emiatt nem bizom bennuk.

Sajnos mi emberek hulyek vagyunk es egymast hatraltatjuk,rosszal,butasagokkal.

Jo a fajtadnak,nem faj neki..neked ez biztos uj lenne.

De meselj kicsit magadrol.

2016. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Alain Delon ***** válasza:
Keresd fel Pataky Attilát, és konzultálj vele. Ő tartja a napi kapcsolatot a földönkívüliekkel.
2016. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem szabadna ennyit kábszizni. :DD
2016. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
teis elszivtad a stúdiót? 😨
2016. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jöjj el hozzánk, én hősöm!
2016. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
(Ha valakinek nem lett volna egyértelmű, a "nem hiszek a földönkívüliekben"-t próbáltam megfordítani :D hogy a másik oldalról is láthassátok ezt a nézőpontot. kíváncsi voltam, ki hogyan reagál)
2016. nov. 10. 22:03
 7/19 A kérdező kommentje:
(Valamint, bár nem fejtettem ki, másként is értem ezt a kérdést. Te, kedves olvasó, mint ember, van hited az emberekben?)
2016. nov. 10. 22:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindig is hittem az emberekben. Leginkább akkor kell bennünk nagyon hinni, mikor ők magukban nem annyira tudnak.
2016. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hiszek bennük. Ahogy az előző is írta, akkor kell a legjobban hinni bennük és segíteni rajtuk, amikor minden reményüket elvesztik.
2016. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Dehogy,csak mesébe léteznek.Mindenki tudja hogy a földön nincs élet mert kopár szikla van a felszínén.
2016. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!