Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerinted ki vagyok én?

Szerinted ki vagyok én?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiss Vikyyyy
2016. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csajom vagy
2016. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy ember.
2016. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 2*Sü ***** válasza:

A beceneved Kiss Vikyyyy. Hamarosan születésnapod lesz, egy-másfél hónapon belül. Néhányszor jártál Görögországban, ha minden igaz, idén szeptemberben is. Néha fogyókúrás problémával küzdesz. Vonzódsz az ezoterikus témákhoz, valahol hiszel abban, hogy az életnek, a világnak valamiféle célja van, valamilyen nem fizikai erő, törvény működteti. Bár hiszel az asztrológiában, a valódi lényegét nem ismered. Néha a kritikára arrogáns módon válaszolsz, néha az illendőség határán túl. De alapvetően azért semleges helyzetben pozitív módon nyilvánulsz meg. Hajlamos vagy némi pesszimizmusra, cinizmusra, az emberek többségéről nem vagy túl jó véleménnyel. Néha túlságosan unatkozol és értelmetlen, érdektelen kérdéseket teszel fel. Sokszor inkább csak érzelmi alapon vélekedsz, vagy felületes ismeretek alapján, kevésbé analitikus, racionális alapon, ami nem feltétlenül baj, ha ezzel tisztában vagy.


Így jellemrajz alapján jó eséllyel 18 év alatti lány vagy.

2016. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a nyálon lőtt lány.
2016. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy???
2016. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem nagyon kivagy.
2016. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Honnét tudjam????
2016. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kiss Vikyyyy nevű felhasználó válasza:


nekem sokkal rosszabb a helyzet.kb 6 hónapja nincs munkám.nem járok emberek közé.anyámmal és a 2 macskámmal élek.szüleim elváltak.apámat kb havonta ha egyszer látom.anyám meg szinte soha nincs itthon.macskámmal meg saját magammal szoktam beszélni.mondjuk én már megszoktam. 23/L" forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Nehezen hiszem el, hogy lány vagy és olyan gondjaid vannak, mint egy 30 éves pasinak...


Főleg ezután a kérdésed után kételkedem benne, hogy nő lennél.: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kicsit intellektuálisabb lányok 500 fiú közül válogathatnak, miközben a picit intellektuálisabb fiúknak 500 lányra kell ráírni egy kávéházi randiért.


Pl. én, már akkor kész vagyok beszélgetni egyet, ha egyébként nem tettszik a lány arca, de lehet vele levelezni normálisan (mert ez is ritka).

Többe nem megyek bele, mert az a lány átverése lenne.

2016. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!