Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet a hónom?

Hol lehet a hónom?

Figyelt kérdés
Csak mert a hónom alja már meg van, de ha megyek fölfelé ott már a vállam van. A másik nagy gond az hogy nem tudom mikor tűnt el. Régebben olyan természetesnek számított hogy van. De amióta el kezdtem keresni nem találom. Lehet így élni? Akkor hogyan tudok megszabadulni az aljától? Segítsetek, mert kétseggbe vagyok esve!
2016. nov. 20. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

A kicsi hónod megvan most is, lásd az alját. Vagy csak szagold meg, nyalikálj bele egy nagyot. A teteje a problémás sztory. Egy konferenciát átnevezték vállra.

Vannak persze hónalj eltávolító műtétek is. Sertés karajjal és wc pumpával pótolják az eltávolított szöveteket, majd stabilra varrják a kezed. Mikor úgy látod, hogy valaki karót nyelt vagy keresztrefeszített pózban togyog az utcán. Neki olyan műtétje volt.

2016. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Luci! Bár a műtétet meggondolom, mivelhogy sajtos-tejfölös lángoskák kezdtek kinőni belőle. Én pedig mindig szerettem volna egy önellátó gazdaságot, csak nem tudtam mire alapozni. Nos ez most megoldódni látszik, csak még nem merek harapni belőle, félek hogy fájni fog...
2016. nov. 20. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe.Agy alapi mirigye is van mindenkinek. :D
2016. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szádban.
2016. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nana! Azzal nem viccelünk! A humor meg a tumor között lényeges különbség van!
2016. nov. 20. 17:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint a hipofízissel...
2016. nov. 20. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
alant
2016. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hónod bárhol lehet !!

Ahol laza a bőr és bele tudsz mélyen csípni , na az a hónod!!


U.i: Borotváld/gyantázd nehogy bebokrosodjon!!

Hidd el jobb ha hallgatsz rám nehogy kész dzsumbuj legyek!!


U.i.u.i .:

Chubakka mindig figyeeeel ( gonosz nézés )

2016. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs

* legyen


Én már csupasz csiga vagyok!

2016. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!