Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy juhatnék el az Ókorba?

Hogy juhatnék el az Ókorba?

Figyelt kérdés
Kicsit jobban megfogalmazva: Időgép mikor lesz. Ókorban akarok élni. Ott minden tökéletes volt. Gyűrűk Urában akarok élni. Nem ebben a szar világban. Meg ebben a szar országban. Az is segítene, ha ki juthatnék Oroszországba. Az az ország legalább tökéletes. Egyszóval rossz a világ, rossz a modernkor, rossz az ország, rossz a társadalom, rossz az Unió, rossz a Nyugat, a Dél, az Észak. Csak Oroszország a jó. De bezzeg oda nem enged be Szent Putyin...

2016. dec. 3. 19:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Kitűnő tanuló vagyok.
2016. dec. 6. 19:20
 22/30 A kérdező kommentje:

Elméletileg magyar, gyakorlatilag orosz.

Az orosz himnusznál teszem a szívemre a kezem csak.

2016. dec. 6. 19:21
 23/30 Wadmalac ***** válasza:
Na akármilyen kitűnő tanuló vagy, ha szerinted Oroszország tökéletes, akkor még iszonyat sok tanulnivalód van.
2016. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

A kozákok sokkal menőbbek, mint az oroszok.

Egyébként az orosz hadsereg végigerőszakolta a II. vh.-ban Magyarországot. Igazán emberséges cselekedet volt ez.

Egyébként kedves kérdező, beszélsz oroszul, olvasol oroszul, mindig oroszul gondolkodsz, az értékrended olyasmi, mint egy oroszé? Ha igen, akkor tényleg mondhatod magadra, hogy orosz vagy.

Egyébkét a kedves kérdező a humor kategóriába írta a kérdését. Szóval ez az egész egy nagy kamu, sőt még viccnek is rossz.

2016. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Wadmalac ***** válasza:

Nem, a nemzetgyűlölködő köpködés nem vicces.


Egyébként szerintem NEM humor rovatban indult, csak gondolom adminok nem tudtak vele mit kezdeni és ők úgy gondolták, vicc az egész. Valahol igazuk van, csak nem vicces, max nevetséges.

2016. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Tudjátok... Nekem egy nagy bajom van az egész élettel őszintén szólva... AZ, HOGY TANULNI KELL! Amúgy nem humor rovatba indult. Ez komoly teljesen. Oroszországnak mi a hibája? Végigerőszakolták a magyarokat a 2. vh.-ban. Tudom. Na és? Ki nem szarja le? Egyébként is megérdemeltük. Aki Hitlerrel van az gonosz. Fuck Hitler. Ami a kérdést illeti... már rég rájöttem, hogy egy oltári nagy baromság volt. Attól még szeretem az Ókort meg Oroszországot. Az túlzás, hogy tökéletes...de attól még király. Hát a kérdés kiírásakor rossz napom volt, mert írtunk és tanulni kellett. Igen, ettől már kiakadok.
2016. dec. 9. 15:12
 27/30 Someone Alone válasza:
Emberek kategóriában indult a kérdés.
2016. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy idióta provokátor troll vagy, nem tudom elképzelni hogy alapból valaki ennyire sötét legyen.
2016. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Tényleg már elfelejtettem. Köszi. Már megbántam egyébként hogy leszidtam a magyarokat... Csak rossz napom volt és beszólt nekem egy magyar...
2016. dec. 9. 15:30
 30/30 anonim válasza:
Te zsidó vagy?
2016. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!