Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tarisznyarák valóban létezik...

A tarisznyarák valóban létezik? És el szokta vinni az embereket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:

igen

igen

2010. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na neee -.-
2010. máj. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről nehéz beszélnem, de a barátom még régen egy nagyon hülye kérdést tett fel itt, és egy napra rá elvitte a tarisznyarák. Nem láttam 3 évig, de mikor visszatért, mintha teljesen más ember lett volna. Iszik, drogozik és folyton valamilyen tarisznyáról beszél. Pár hónapja már nem tartom vele a kapcsolatot, de tegnap megláttam az utcán. Szörnyű volt. Csak ott feküdt a saját hányásában. Teljesen magába zuhant. Azthittem sírva fakadok, ha egyszer megláttom így, de valamilyen furcsa módon, nem éreztem szomorúságot. Az igazi barátom, Ferenc, az én szemembem már három éve meghalt. Az életemet ma reggel óta a Tarisznyarák elkapására és megölésére tettem fel. Nem pihenek míg ki nem hal ebből az átkozott világból.


Themas

2010. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A tarisznyarákok éjjel 2:10 és 2:11 között szoktak vadászni az emberekre.Általában azt vonszolják magukkal,akik gyanúsak valamilyen okból.Viszont sok túlélővel készítettem már riportot,és egyöntetűen állítják hogy annál hatalmasabb érzés nincs,mikor benne van az ember egy tarisznyában.


Pista bácsi

2010. máj. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mar az agyrak elviszi az embereket, akkor miert pont a tarisznyarak ne vinne el?
2010. máj. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt nem agyrák fogja elvinni, az 100%

Esetleg a tarisznyarák.

2010. máj. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

A tarisznyarák nem visz el embereket, ez telsen valótlan, ne hidd el annak aki ilyet mond.


Viszont a RÉZTÖKŰ BAGOLY!!! Az elvisz komám, aztan a beleidbol csinal kertibútort....

2010. máj. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tarisznyarák egyik legutálatosabb fajtájának leírása:

Egy nemzetiségi kisebbségi belenez a tarisznyájába:

-Ki a rák ette meg a kajámat? most lophatok magamnak másat!

Osz(t)lop!

Innen származik az oszloprák!

2010. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A tarisznyarák a bölcsészek között gyakoribb, kenderburjánzásból születik.Veszélyileg a szépérzékkel rendelkező emberekre nagy hatással lehetnek. Őket viszik maximum kétségbeesésbe.
2010. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!